szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - co z opalenizna


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
malutka
2006-04-18
Email
hmmm...ja znowu mam pytanie,ale to fajnie jak mam sie do kogo zwrócić...a wiec jak wiadomo przez okres ciązy nie wolno korzystac z solarium.czasem sobie chodziłam bo zwykle jestem blada jak sciana...a co ja mam teraz robić?jeszcze jedno...zawsze uwielbiałam soczki marchewkowe a teraz ich nie lubie.moze sa jakies bezpieczne tabletki np.beta-caroten lub cos.poradzcie.pozdrawiam...buzka
Aneta
2006-04-19
07:19:03
Email
To jest tylko kilka miesięcy. Daj sobie na razie spokój. Mleczna cera też jest ładna :-) Czasami przydaje się odmiana a i ciało Tobie odpocznie. Ochota na soczki marchewkowe jeszcze Tobie przyjdzie, ja przez ponad 3 miesiące nie mogłam jeść mięsa i słodyczy a teraz "wciągam je nosem" ;-) Samoopalacze też nie są wskazane bo te związki przenikają do krwi.
Basia.26
2006-04-19
07:31:23
Email
tabletki na pewno bym sobie odpuściła. solarkę tę, bo ciąza to nienajlepszy moment na to. za to polecam balsam koloryzujący z kolastyny z drobinkami złota. sama go używałam, miałam w ciąży 4 wesela;) spisał się rewelacyjnie. no i w wakacje byłam w 4 miesiącu ciąży i pojechałam nad morze. dosc rozsądnie się opalałam, brzusio zakrywalam chystą, ale ogólnie wróciłam ładnie opalnona. po prostu dawkowałam sobie to słoneczko. ale wiem, że nie każdej kobiecie służy słonko w ciaży, mogą się pojawić plamy, które później nie chcą zejść, także ostrożnie...
romaa
2006-04-23
12:46:59
Email
heja, jestem w 18 tyg ciazy, kilka dni temu wrocilam z krotkich wakacji w tunezji. bylo cieplutko i nawet troche polegiwalismy na plazy. smarowalam sie kremami z filtrem i delikatnie opalam, takze brzuch. jak robilo mi sie za cieplo to spacerowalam. no i troszke sie opalilam. ogolnie mysle ze troche slonca nikomu nie zaszkodzi, szczegolnie w ruchu. solarium to kiepski pomysl, ale jak sie zrobi cieplo, to nie zamierzam sobie odmawiac slonca, bo je uwielbiam i w ogole od razu lepiej sie czuje jak nie jestem taka biala. oczywiscie wszytsko w granbicach rozsadku. nop i jak ktos ma bardzo wrazliwa skore tym bvardziej trzeba uwazac. pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum