szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - problem z gazami


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
malutka
2006-04-11
Email
mam dosyc nieprzyjemny problem...otóz polega on na czestym wypuszczaniu gazów,słyszałam ze jest to jeden z objaw ciązy ze po kazdym jedzeniu kobieta wydaje z siebie gazy.wczesniej tak nie miałam...czasem jest to krepujaca sytuacja i dla mnie bardzo denerwująca,ale moze to tylko mit?dziewczynki jak wy macie(wiem to dosc osobiste pytanie ale mnie to zastanawia).pozdrawiam pa buźka
pinkie
2006-04-11
21:14:55
Email
Tak, od paru tygodni mam to samo. Ratuję się imbirem, zwłaszcza, gdy gdzieś wychodzę
Madzienka
2006-04-12
16:40:04
Email
Witam! Nie przejmuj sie gazami, ja ta sprwa sie nie przejmuje. Widocznie tego potrzeba organizmowi, aby sobie popierdzieć. Ja jestem w komfortowej sytuacji, bo mój mężuś jest bardzo tolerancyjny i pierdzi razem ze mną:)Głowa do góry:)
Aneta
2006-04-13
08:00:54
Email
No niestety trzeba pocierpieć. Jest to związane z szybszą przemianą materii i podwyższoną temperaturą ciała. Też mi to przeszkadza bo jeszcze chodzę do pracy i do domu wracam napompowana jak balon. Staram się nie jeść wzdymających rzeczy i jakoś można się do tego przyzwyczaić.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum