szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy jeszcze zajdę w ciążę?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kropla
2006-04-11
Email
Rok temu przez 3 cykle brałam Clostilbegyt i za trzeci razem zaszłam w ciążę. Niesatety w 10 tygodniu poroniłam. Lekarze nie odpowiedzieli co było przyczyną. Przez 4 miesiące brałam tabletyki antykonc. na wyregulowanie cyklu po łyżeczkowaniu i na zwalczenie mięsniaka wilekości orzecha włoskiego. teraz o dwóch miesicy biorę Bromergon i Clostilbegyt i nic. powiedzcie czy mam jakąś szansę i jak w tym miesiącu się nie uda to co mama robić?Mój lekarz jak do tej pory nie zlecił mi żadnego badania hormonalnego, oprócz USG dopochwowego które wykazało jajniki policystyczne i brak owulacji.Proszę o pomoc
JOLA-JOLKA
2006-04-11
21:35:27
Email
NAjlepszą metodą na zajście w ciążę jest, przestać o tym myśleć.Ja poroniłam w szóstym tygodniu i też miałam łyżeczkowanie.Potem uważałam przez rok, bo bałam się.To był błąd.Potem w drugim cyklu się udało i teraz mam synka.Całą ciążę przeleżałam w łóżku.Dwa razy byłam w szpitalu i opłacało się.Leżała ze mną na sali dziewczyna, która poroniła i w tym samym miesiącu zaszła w ciążę.Nie myś o tym.Poprostu próbuj i zaufaj Bogu.Pozdrawiam
Brighida
2006-04-13
12:44:23
Email
Witaj, nie martw się. Na pewno zajdziesz w ciążę. Nie pisałaś nic czy brałaś np. duphaston. Może niski poziom progesteronu był przyczyną poronienia, a teraz tym że jajeczko nie może zagniezdzić się w macicy. Powinnaś go brać od 16 do 25 dnia cyklu. Jeżeli zajdziesz w ciążę może okazać się konieczne kontynuowanie leczenia. Porozmawiaj na ten temat z lekarzem. ja zaszłam w ciążę właśnie w ten sposób: bromergon, Clostilbegyt i Duphaston. jestem teraz w 11 tyg. i cały czas biorę duphaston. I dodatkowo miszę leżeć plackiem całymi dniami. Trzymaj się cieplutko i powodzenia.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum