szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Olejek rycynowy-ktora probowala???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bondyrka
2006-04-08
Email
Dziewczyny jestem juz zdesperowana normalnie ile mozna czekac,termin na 4.04,dzis juz 8,tymbardziej,ze tak mowili,ze napewno sie wczesniej urodzi,bo jest wiekszy,a tu ciagle nic. Robilam juz wszystko masaz sutkow,sex,sprzatanie,wchodzenie po schodach,cieple kapiele i nic,jeszcze tylko ten olejek zostal slyszalm ze podobno pomaga,ale czy nie zaszkodzi dziecku,dziewczyny pisza,ze nawet polozne to polecaja,czy ktoras z was probowala? Wywolala nim skurcze,ja mam juz 3 cm rozwarcia i to tez jest przerazajace,bo podobno jak sie ma takie rozwarcie a skurczy brak to nie mozna dlugo czekac,wiec przypuszczam,ze w poniedzialek na wizycie jak sie nic nie ruszy gin zadecyduje o wywolaniu,a na sama mysl o tej oksytocynie i dwa razy silniejszych skurczach gesia skorka mi sie pojawia... Pomozcie!!!
Goga66
2006-04-08
19:42:31
Email
Nie wiem, kto jeszcze poleca seks, bo w ten sposób można zakazić dziecko a nie wywołac poród? Czasem faktycznie to pomaga ale w ostatnim okresie ciąży może już być nieszczelny pęcherz płodowy i można pozakażać dziecko :( Lepiej zdaj się na naturę, myj codziennie podłogę na czworakach i rób co drugi dzień KTG. 4 dni to nieduży poślizg.
Magdalenka
2006-04-10
17:22:48
Email
taaa, ja tez tak mialam. tymi aktywnosciami doprowadzilam do odejscia wod, ale ciurkajacego, tak ze przez pare dni chodzilam bez wod. dokladnie sie obserwuj, czy przypadkiem nie siusiasz wiecej niz zwykle, albo nie masz bardzoej obfiitych uplawow, ja to niestety przeoczylam. ale mam teraz wspaniala coreczke, ktora ma juz 4 miesiace. napisz czy juz urodzilas! pozdrawiam, magda
aniasz
2006-04-11
16:31:35
Email
hej,nic się nie martw. ja urodziłam moja córcię tydzien po terminie. poród wywoływany był oksytocyną i wcale nie było tak strasznie. Może własnie to że tak się nastawiasz blokuje poród. spróbuj sie rozluźnic... i trzymam kciuki :-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum