szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - co to jest?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
malutka
2006-04-08
Email
hej fajnie mi sie tu zagląda.ciekawych rzeczy sie dowiaduje:)ja juz nie moge sie doczekac czwartku bo ide do mojego gina i chyba bedzie usg.juz raz byłam i z tego co piszecie wy juz miałyscie nawet w 5 tyg usg a ja w 7 niemialam...papierosy rzuciłam bardzo wczesnie zanim jeszcze sie dowiedzialam ze jestem w ciazy.w sumie samo mnie odrzuciło i bardzo sie ciesze.kawy tez juz nie pije...wcinam same owoce,warzywa,jogurty i chyba za duzo czekoladek.ostatnio bardzo lubie jesc.brzuszek troche sie uwypuklił ale to chyba przez to ze duzo jem.wczesnie miałam płaski brzusio.ale chialam teraz napisac moj problem.a wiec jak tylko sie dowiedzialam ze jestem w ciazy(czyli jakies 2 tyg temu) nie współzylam z moim chłopakiem,bałam sie...jednak wczoraj cos mnie podkusiło i doszlo do tego,ale nie odczułam zadnej satysfakcji i pozniej mnie pobolewała troszke pochwa.czy to normalne?chłopak rozumie ze ja sie boje w tym czasie i bardzo mnie wspiera.powiedziałam mu o tym i stwierdził ze to chyba przez to ze przezywam teraz stres w zwiazku z ciaza.dziwnie sie czuje i nie chce by mi juz cokolwiek tearz wkładano do pochwy.miałyscie tez tak?dzieki za odp...buziaki
Goga66
2006-04-08
19:45:31
Email
Część kobiet boi się o dziecko i nie odczuwa satysfakcji. W pierwszym trymestrze to bardzo częste. Masz też rozpulchniona macicę i współżycie może być odrobinę bolesne. Ciąża to taka burza hormonów, że każda reakcja jest możliwa

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum