szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - bole brzuszka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
malutka
2006-04-07
Email
witam dziewczyny!ja ze stwierdzenia pani ginekolog jestem w prawie 8 tyg ciązy.ostatnio mam bóle brzuszka w prawej czesci.do ginekologa wybieram sie dopiero za tydzien.Jak wy miałyscie na początku?chciałam dodac ze mało sie wyprózniam-nie umiem i brzuszek jest twardy.ostatnio tez jakby w prawej czesci brzucha uwypukliła sie mała kulka,nie wiem co to moze byc...moze wy cos wiecie na ten temat??prosze o porade:)pozdrawiam przyszłe mamusie
21Aneta
2006-04-07
18:24:45
Email
Jak ja się dowiedziałam że jestem w ciąży (w 4 tygodniu) też od razu bólów brzucha dostałam :) Tak jakbym miała okres dostać. Bałam się też bo myślałam że coś jest nie tak. Ale po paru tygodniach przeszło i wszystko było ok. Nie martw się tym , to jest chyba normalne. A jak bardzo sie niepokoisz to twój gin napewno cię uspokoi. Powodzenia
Madzienka
2006-04-08
23:52:50
Email
Witam! Ja przez bodajże pierwsze 3 miesiace miałam non stop bóle brzucha. Na poczatku wogóle myślałam że za moment dostanę okres, ale to tylko złudzenie;) Moje bóle brzucha brały się głównie z tego, że miałam krwiaka przy dzidzi, a ponadto w pracy miałam niezły młyn i stres tym większy. Ale odkad jestem na zwolnieniu, czyli od 17 tygodnia ciąży, bóle ustąpiły i sie teraz czuje rewelacyjnie. Najlepiej sie skonsuktuj w sprawie tych bóli z lekarzem;)Pozdrawiam i zycze powodzonka
SPIDI
2006-06-27
21:58:51
Email
Witam.Jesli chodzi o moj brzuszek to jest w 6 tygodniu i terz boli a najbardziej jak już leżymy w łózeczku.Byłam u lekarza,powiedziałze to bardzo wczesna ciąża i trzeba uwazac,zapisał LUTEINE dopochwowo.Mam nadzieje że bedzie dobrze.pozdrowienia.
Natalka86
2006-06-30
14:11:24
Email
a ja jestem w 25 tc i od dwoch dni nie czuje moznych kopniaków tylko malo wyczuwalne jakies ruchy dzidzi i wlasnie zaczol lekko mnie bolec brzuch w dolnej czesci tak jak przed okresem...czy to cos zlego?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum