szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - kaseta do usg


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
angela
2006-04-06
Email
wiatm dziewczyny! byłam u lekarza i mówi do mnie ze mogłam sobie przynieść kasete to mi nagra obraz z usg.ale jaką kasete?bo nie mam pojecia. juz jest 13 tydz i wszystko jest w porzadku.w 12 tyg. moje malenstwo miało 6.5 cm.lekarz mówi że duze:):) a ile mają wasze maluszki?
Basia 26
2006-04-06
12:14:05
Email
no najpewniej kasete video... ja jednak miałam nagranie na DVD. moje maleństwo w 13 tyg miało 7 cm. a teraz ma... hm... 2 miesiące:) jest cudowny:)
Ewa
2006-04-06
13:07:22
Email
Ja do tej pory mam tylko zdjęcia z usg, ale właśnie wybieram się na trójwymiarowe i je nagramy na cd. Mój Maluszek ma 14 tyg. W 11tyg. miał 69mm, a w 13tyg. 81mm!!!Lekarz mówi, że kawał chłopa bo podobno na 80-90% to chłopczyk. Zresztą sama widziałam "ogonek":). Pozdrawiam.
Kasia :)
2006-04-06
13:34:55
Email
Hehe Ewa,ja do 21 tyg myslalam ze bedzie chlopiec bo ogonek tez niby byl i rokowalo na chlopca,a potem 3 razy juz lekarz sprawdzal i ptaszka nie bylo widac :)Czyli najprawdopodobniej dziewczynka.Za tydzien idziemy jeszcze na mierzenie dzidzi to sprawdzimy czy nic nie wyroslo....

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum