szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - kiedy brzuszek?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
karolaaa
2006-04-04
Email
kiedy zaczyna być widoczny brzuszek? ja jestem w 12tc i jeszcze,poza kilogramami które się pojawiły,to nic nie widać.
dzidziolek
2006-04-04
11:44:43
Email
myślę że to zależy od budowy każdej z nas, ktoś kto miał płaściutki brzuszek przed ciążą szybciej zauważy jak mu się zaokrągla. ale na pewno urośnie - nie martw się:) pozdrawiam
Basia 26
2006-04-04
21:44:36
Email
mój brzusio był widoczny dopiero w piątym miesącu:) a w czwartym tylko jak się kładłam na plecach, to widać było zaokrąglenie:) sąsiedzi się zorientowali jak byłam w szósty tyg. ale to na prawdę zalezy od genetyki, budowy ciała... ogólnie od indywidualnych predyspozycji:) ale tak jak mówi dzidziolek- na pewno sie pojawi:)
Migotka
2006-04-05
10:52:28
Email
Bez obaw,brzuszek na pewno Ci wyskoczy.JA też będąc jeszcze w ciąży koszmarnie się martwiłam,bo 7 miesiącu dopiero zaczął mi się lekko zaokrąglać.I w 9 skończył rosnąć,ogólnie rzecz biorąc,był mizerny i nikt nie chciał mi uwierzyć,ze jetem w ciązy,wszyscy mówili,ze przytyłam: )hehe;)Nie martw się,jeszcze zdążysz nacieszyć się swoim brzuszkiem:)Pozdrawim .Migotka;)

Basia 26
2006-04-05
11:48:26
Email
oj, napisałam, że sasiedzi się zorientowali w 6 tyg, a miało być miesiącu;)
mamuska30
2006-04-05
17:31:53
Email
U mnie w I ciąży brzuch było widac dopiero trzy miesiące przed porodem a muszę przyznac ze miałam niedowagę przed ciążą. Ale jak zaczął rosnąc to jak szalony z 55 kg przybyło mi na 77kg. Nosiła ogromna "piłke przed soba" Teraz jestem w 26 tygodniu a brzuszek zaczeło być widać w na poczatku 4 miesiąću i rósł stopniowo. Teraz w pasie mam 92 cm czyli sporo Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum