szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Pomozcie!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bondyrka
2006-03-31
Email
Od 3 miesiaca ciazy jestem na zwolnieniu,juz tydzien czekam na wyplate,a tu mi przychodzi pismo z zusu,ze "mi wstrzymuja wyplate zasilku,gdyz minelo juz 182dni i wykorzystalam przewidziane swiadczenia pieniezne" Pisze,ze jesli nadal bede niezdolna do pracy to moge sie ubiegac o przyznanie prawa do swiadczenia rehabilitacyjnego!!! Co mam zrobic??? To wszystko jest jakies chore,z czego mam zyc teraz,pomozcie!
Kasia :)
2006-03-31
15:02:50
Email
Bondyrka,po pierwsze Twoj zaklad pracy powinien przed koncem 182 dni wyslac Ci papiery do wypelnienia dla Ciebie i lekarza oraz wypelniony swistek przez nich.Jezeli tego nie zrobil,sama musisz wszystkiego dopilnowac :( Musisz zlozyc jak najszybciej papiery o zasilek rehabilitacyjny a pieniazki dostaniesz niestety dopiero jak podanie zostanie rozpatrzone przez ZUS.Najlepiej albo zadzwon do pracy albo podeslij kogos do zusu(jezeli sama nie mozesz chodzic)po papiery .Jest tu taki temat-Zasiłek rehabilitacyjny ,to poczytaj.Ja wszystko dostalam z pracy...Powodzonka
bondyrka
2006-03-31
15:26:19
Email
Dzieki Kasiulka juz tam zajrzalam!!!
Kasia :)
2006-03-31
21:30:51
Email
To dziwne ze kadrowa ma za Ciebie wyslac jak Ty tez musisz wypelnic i co bardzo wazne lekarz,nie kumam tego!!!!Opinia lekarza jest bardzo wazna,jak nie naj,do tego dołączylam karte ciazy i wypis ze szpitala.Ale z tego co slyszalam-nie wiem na ile to prawda to jak zwolnienia koncza Ci sie zaraz przed terminem porodu to bierze sie juz macierzynski,dopytaj sie o to :)Paaa

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum