szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - dziewczyny pomocy :(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
"dominika"
2006-03-27
Email
Staramy się z mężem o dziecko (od września) a ja mam bardzo nie regularne miesiączki lekarz zalecił brać luteine od 16 do 23 dnia cyklu, lecz w trakcie barania dostałam brązowych krwawień a następnie po 4 dniach miesiączkę. Myślałam ze te krwawienia i za wczesna miesiączka są spowodowanie zażywaniem luteiny, dlatego zrezygnowałam z brania luteiny, ale w 15 dniu cyklu dostałam okres. Poszłam do lekarza, on zalecił mi zażywać tabletki antykoncepcyjne- Harmanet przez trzy miesiące dla uregulowania cyklu. Czy powinnam brać te tabletki?? Czekam na odpowiedz
Kasia :)
2006-03-27
14:38:45
Email
Hej Dominika,my z mezem tez sie troche staralismy i tez przeszlam leczenie hormonami-ja bralam clostilbegyt na pobudzenie owulacji i duphaston na podtrzymanie i wyregulowanie okresu(tez mialam nie regularne cykle)U mnie zadzialalo :)Jezeli nie jestes pewna co do tego co Ci lekarz zalecil moze przejdz sie do innego,choc to pewnie zamiesza Ci w glowie,bo co lekarz to teoria :)Ale warto czasami sie poradzic...Niestety nie wiem nic o tych tabl,co Ci przepisal,moze ktoras z dziewczyn brala...A co do luteiny to biore juz od ok 13 tyg i nie mialam z nia problemow.Zyczymy powodzonka :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum