szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - czy wszystko w porządku?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Brighida
2006-03-24
Email
Hej dziewczyny, jestem w 7 tyg. ciąży. Pod koniec 6 lekarz powierdził za pomocą usg moją ciążę. Niepokoi mnie jedna rzecz, mianowicie z badania usg wyszlo że dzidziuś jest o 8 dni "młodszy" niż powinien. Wiem dokładnie kiedy była owulacja, bo była potwierdzona badaniem usg. Czy taka rozbieżność jest normalna, czy coś jest źle z maleństwem? Może któraś z Was miała podobną sytuację? PS lekarka nic nie mówiła że coś jest źle, ale i tak się martwię
ika
2006-03-24
12:45:43
Email
Z reguły na usg wychodzi, że maleństwo jest młodsze niż wegług daty ostatniej miesiączki. Ja tez miałam potwierdzoną ciąże przez usg, lekarz określił ją jako 6 tydzień, a według USG jako piąty i mówił, ze to normalne. Nie martw się wszytsko będzie ok.
aniasz
2006-03-24
16:10:53
Email
a nie brałaś pod uwagę tego że do zapłodnienia mogło nie dojśc od razu, tylko dopiero po jakimś czasie? poza tym wydaje mi się że nawet jeżeli dzidzius okaże się te 8 dni młodszy to żadna tragedia się nie stanie :-) lepiej cieszyc się z tego że w ogóle jest. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum