szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Anatomia płodu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Madzienka
2006-03-23
Email
Witam was przyszłe mamki! Ja miesiac temu miałam robioną anatomię płodu i niestety są podejrzenia, że nie wykształciła sie przegroda międzykomorowa w serduszku dzidzi. Teraz w najbliższą sobote idę powtórzyc to badanko i straszliwie się boję, że będzie coś nie tak:( Czy też byłyscie w takiej sytuacji?? Pozdrawiam
Aneta
2006-03-24
07:14:34
Email
------------- Madzienka ------------- nie zamartwiaj się tym na zapas. Wczoraj akurat oglądałam program o klinice w Krakowie, która zajmuje się noworodkami z wdami serca i są bardzo dobrzy. Poza tym wypowiadali się, że nie zawsze jest tak, że jeżeli w okresie płodowym rozpoznana zostaje jakaś wada serca to, że po urodzeniu nadal będzie. Aparatura i osoba ją obsługująca jest omylna i wcale nie musi być jakakolwiek wada u dzidziusia. Trzymaj się i bądź dobrej myśli, a jeżeli to nie daje Tobie spokoju to jedź do Krakowa.
ilona81
2006-03-24
17:48:49
Email
Hej, wiesz Madzieńka jak słyszałam, ze mnóstwo dzieci rodzi się z tą wadą, tzw. dziura w serduszku.. ale nie martw się ona zarasta w ciągu paru tygodni po urodzeniu :)
Madzienka
2006-03-27
12:44:01
Email
Witam! Dzieki ze miłe słowa. Byłam na powtórnym badaniu naszej dzidziuli i babka ma wątpliwości co do naszego małego serduszka:( Podejrzewa złożona wade serca. Strasznie sie tym martwimy, ale mamy całyt czas nadzieje ze będzie wszystko okik. Mamy skierowanko do kardiologii prenatlnej, wiec jak juz cos bede wiedziala napisze:(Strasznie sie denerwuje:(
ilona81
2006-03-31
11:53:53
Email
Hej..oj dobrze, ze dostałas to skierowanie.. myśl optymistycznie, choc łatwo mi mówić..pewnie zamartwiasz sie ogromnie.. my trzymać bedziemy kciuki, by dzieciaczek był zdrów jak rybeńka :)
Madzienka
2006-04-21
14:09:21
Email
Witam!Jak obiecałam tak piszę. Niestety dzidzka ma poważna wade serduszka, jednak z mężusiem jesteśmy dobrej myśli i wierzymy, że wszystko sie skonczy dobrze;) Pozdrowionka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum