szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ból gardła


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
angela
2006-03-15
Email
witam.jestem w 10 tyg.:) jest to moje 2 ciąża bo 1 razem miałam puste jajo płodowe a prawdopodobnie przez wysoką gorączke. od wczoraj bardzo boli mnie gardło,siadło mi na płucach.strasznie boli.Okropnie się martwie!zarzyłam tylko czosnek,mleko żadnych farmaceutyków. tylko mam jakieś tabletki do ssania, które można brać w ciąży.Goraczki nie mam ale dziewczyny tak się boje....
Kasia :)
2006-03-15
16:26:47
Email
Hej moja ciaza tez zaczela sie od prawie 3 tyg przeziebienia,nie wiedzialam jeszcze ze jestem w ciazy i czemu to tak dlugo trwa,ale podobno czasem tak to sie zaczyna...ja leczylam sie miodem,czosnkiem(a fe)i sokiem z malin,bo nie wiedzialam ze nie wolno :)Najlepiej jak nie bedzie przechodzic idz do lekarza :) zdrowka!!!
ka_ma
2006-03-16
18:07:38
Email
Angela ja na początku ciąży też byłam chora! Z pierwszego przeziębienia wyszłam bez problemu. Piłam mleko z simieniem lnianym, mówię Ci spróbuj na ból gardła działa super. Kupujesz w aptece mielone siemię lniane (jakieś 6zł), wsypujesz do szklanki 3-4 czubate łyżeczki i zalewasz gorącym mleczkiem trzeba odczekać aż trochę namięknie i pijemy. Nie wiem czy ci bedzie smakowało! Ale spróbuj mi pomogło i koleżanki w pracy do tej pory tak się leczą. Acha można dodać miodu - ja niestety nie mogłam - jakoś miód mi nie służył!! No i najważniesze to wygrzać się w łóżeczku, żadna praca!!!! Pozdrawiam i życzę zdrówka. karina -37 tydz.
Ika
2006-03-17
10:39:59
Email
No własnie odnośnie przeziębienia: jestem w końcówce 5 miesiąca i złapała mnie jakaś infekcja, wiadomo ból gardła, kaszel, katar - zastanawiam się czy musz eiśc z tym do lekarza i coś zażywać, czy mogę to "przechodzić" ( chodzę do pracy) tak jak to zwykle robiłam. Nie chcę wyjśc na panikare, która przy byle katarku leci do lekarza. A jak Wy postępowałyscie przy przeziębieniu?
Kasia :)
2006-03-17
11:04:06
Email
hej ja leczylam sie pare dni sama,dopiero jak mi nie przechodzilo to szlam do lekarza :)Zobacz jak bedziesz sie czula,czy bedziesz miala temperature itd i wtedy ocen czy isc,a w ciazy nie nalezy sie przejmowac panika,to czas gdzie masz prawo sie denerwowac,nie chodzi przeciez tylko o ciebie :)a i pewnie wypoczynek by sie przydal-moze jak posiedzisz w domciu pare dni szybciej ci minie....zdrowka :)
emcia
2006-07-26
22:54:30
Email
Dziewczyny uważajcie na każdą infekcję. Ja w czasie ciąży przechodziłam infekcje dwukrotnie. Druga, a był to ból gardła leczony, nie sposobami domowymi lecz nawet antybiotykami, doprowadziłaby do tragedii. Otóż na drugi dzień po porodzie mój synek nagle zsiniał. Ratowały go i trafił na patologię...Co się okazało, przez tą infekcję niewyleczoną prawidłowo, po wchłonięciu wód płodowych w płuckach, wchłonęły się również te bakterie, które zostały, doprowadzając do wrodzonego zapalenia płuc!!!! Mój synek przeleżał 2 tyg na patologii pod kuracją antybiotykową... Więc bardzo uważajcie na infekcje w czasie ciąży, bo ja też nie sądziłam, że "głupi" ból gardła może doprowadzić do tragedii!!! Pozdrawiam
ciekawa
2006-07-27
07:53:41
Email
kurcze dziewczyny- chyba lepeij z każdym takim przeziębieniem do lekarza lepiej sie udać. Toćto nie zarty. Sposoby odmowe swojądrogą ale pod kontrolą lekrza-przychodzi moment gdy trzeba podaćleki dla dobra matki i maluszka.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum