szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - graco quattro delux


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monique
2006-03-14
Email
cześć, czy któraś z was używa wózka GRACO QUATTRO DELUX? planuję go zakupić więc proszę o opinie. Dziękuję.
Basia 26
2006-03-15
06:54:26
Email
Ja mam ten wózek:)) jest świetny, na prawdę. co prawda używam go dopiero miesiąc, ale już go przetrenowałam na lodach, śniagach itd. wózek doskonale się prowadzi na klatkach schodowych, w mieszkaniu, w supermarkecie, gdzie jest potrzebna zwrotność- ma ją dzięki skrętnym przednim kołom. natomiast na prostej trasie, na chodniku itp blokujesz koła i elegancko idziesz do przodu:)) prowadzi się jak marzenie i nie ważne, czy dziury w chodniku, czy nie... idzie jak czołg:) dzidzia jest super opatulona, ładnie osłonieta od wiatru- ja na razie wożę w gondoli:)) kosz na zakupy jest fajnie dopasowany-bardzo pomocne jest to opuszczanie go w dół przy akładaniu i wyciąganiu zakupów. termometr i zegarek to wbrew pozorom bardzo fajna sprawa. ktos może mówić że to niepotrzebny dodatkowy bajer, ale uwierz, świetnie mieć go pod ręką. no i cieszą takie głupotki jak kieszonka w rączce wózka na telefon lub chusteczki:) aha, nie kupuj oryginalnej osłonki przeciwdeszcz. standardowa też idealnie pasuje a jest po 15 zł a nie po 98:) no i co jest ważne, z tego wózka robisz potem elegancką, wygodną spacerówkę:) także i głeboki wózek i spacerówka jest świetnie wykonana. no i ładne teraz są te pokrowce na nóżki, bo kiedyś to były tylko czarne, a teraz są pod kolor wózia:) ja kupiłam wózio od goscia, co na allegro się wystawia. on ma sklep i wystawione wszystkie modele we wszystkich kolorach z graco.http://a.gery.pl/show_item.php?item=86783158 może też jesteś ze śląskiego, to sobie podjedziesz:)) no i ja go kupiłam za 950 zł i jeszcze torbę pod kolor wózka dostałam gratis:)) mam kolor EARTH MOTHER-ten czarno-bezowy. podobał mi się tem błękitno-szary, ale tak dokleili do tego wózka budkę beżową ni z gruszki ni z pietruszki... i to jeszcze z materiału ortalionowego. nie wiem kto nad tym designe'm tam myslał :( pozdrawiam i życzę udanych zakupów:))
monique
2006-03-15
12:26:56
Email
Dziękuję Basiu za tak wyczerpująćą odpowiedż, właśnie tego oczekuję od wózk, jestem z Poznania ale na allegro dużo kupuję, boję sie kupić wózek bo to drogi sprzęt ale gdybyś podała nick lub dane tego faceta od którego kupiłaś miałabym pewność że mnie nie oszuka.jeżdziłam parę lat temu Inglesiną cross, też była super.jeszczxe raz dziękuję i proszę o dane na allegro, pozdrawiam. masz kolor wózeczka o którym śnię!
Basia 26
2006-03-15
12:30:27
Email
http://a.gery.pl/show_item.php?item=86783158 tu masz adres tej aukcji. co prawda aukcja zakończona, ale zadzwoń do gościa. tam jest nr tel:)
monique
2006-03-30
10:10:12
Email
cześć, kupiłam wózek u sprzedawcy którego poleciłaś, bomba!!!!! jestem super zadowolona, dostałam przesyłkę w jeden dzień po wpłacie pieniędzy i wszystko nowe i pachnące, wózek jest super!!! teraz czekamy na dzidziusia aby sprawdzić wózek, pozdrawiam.
Basia 26
2006-03-30
22:48:28
Email
o kurcze, wystąpię do niego o wypłacenie marży za polecenie go klientce, hihihi. no facet jest w porządku:)) wózki dostaje oryginalnie zapakowane, prosto z fabryki:)) dziś jeżdziłam nim 4 godziny na spacerze, dosłownie płynie, a nie jedzie, oj co ci będę gadać, sama zobaczysz, że będziesz super zadowolona:)) jaki kolor wziełaś??
monique
2006-03-31
19:08:28
Email
hej, oczywiście najpiękniejszy Earth Mother, i jeszcze dostałam torbę gratis! super, naprawdę dziekuję, jednak siła forum jest ogromna!
monique
2006-03-31
19:10:00
Email
aha, powiedz proszęjaką kupiłaś osłonkę przeciwdeszczową?na wózek spacerowy?muszę zakupić bo u nas pogoda jak na wyspach, nigdy nie wiadomo kiedy zacznie padać.pa
Basia 26
2006-04-01
12:52:10
Email
ja osłonkę przeciwdeszczową kupiłam też od tego gościa, bo pojechałam do niego do sklepu. to typowa uniwersalna NO NAME'ka. kupisz ją w każdym sklepie z akcesoriami dziecięcymi. kosztowała 15 zł i pasuje tak samo jak ta oryginalna za 90zł. a co do torby, to właśnie tylko do tego koloru on dawał ją gratis:)) no i jest ona świetna, ja wszystkie rzeczy malucha zawsze do niej pakuję, jak się urywamy na spacer, czy do lekarza... super sprawa, będziesz zadowolona:))
Basia 26
2006-04-01
12:54:20
Email
aha, no właśnie, ja widziałam tą osłonkę jak ją gość zakładał na spacerówkę, ale nie wiem jak przy wersji z gondolą ta osłonka wygląda:( w sumie to zawsze jakoś deszczu udaje mi się uniknąć, więc jeszcze jej nie przymierzałam do wersji wózka głębokiego.
Gosia A.
2006-04-08
13:53:51
Email
Hej dziewczyny! Tak czytam Waszą rozmowę, bo właśnie zastanawiam się nad wózkiem. Czy rzeczywiście jest taki dobry? Nie wiecie do kiedy trwa ta promocja, bo chciałabym się załapać? Czy we Wrocławiu jest jakiś sklep z tymi wózkami, bo chyba bym najpierw chciała go zobaczyć a kupić mogę jak najbardziej przez internet. Pozdrawiam serdecznie.
Gosia A.
2006-04-09
12:23:56
Email
Aha jeszcze jedno czy kółka są pompowane? Dzięki.
monique
2006-04-12
17:27:58
Email
hej, kólka nie są pompowane ale gumowe, wózek jest boski, już nie mogę się doczekać aby go zacząć używać,dla mnie najważniejsze było to aby był amortyzowany, na gumowych kołach i aby służył dziecku od narodzin do trzech lat,Pod tymi względami sprawdzi się na pewno, do tego jest amerykański, nie polski a to juz wiele o nim mówi.jestem z Poznania wiec nie wiem gdzie we Wrocławiu można znależć, ale na allegro jest duzo,facet u którego kupiłam prowadzi tez sklep na śląsku,wózek pachnący i nowiutki,mozesz obejrzec w sklepach internetowych albo na amerykanskiej stronie graco, tam jest tez wersja interaktywna ale poprzedniego modelu, ja polecam.pozdrawiam.
Aneta
2006-04-13
07:56:19
Email
A ja kupiłam Jędrocha - model Bartatina. Jest śliczny i tani. Załapałam się na promocję i za 688zł jest mój :-) Ma pompowane koła, paski i wogóle jest boski :-) Łatwo się zakłada gondolę lub spacerówkę i bez problemu wchodzi do auta.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum