szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - goraczka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ewa11
2006-03-12
Email
bardzo sie martwie bo mialam goraczke 38.2 w 5 tygodniu ciazy i zazylam pyralgin /jeden raz/ to bylo w nocy wiec nie wiedzialam co robic bylam bardzo z panikowana bo goraczke mialam tylko jako dziecko a teraz 30 lat i nie wiem czy dobrze zrobilam .czytam rozne artykuly zeby nic nie brac .napiszcie cos.
Eryka
2006-03-12
14:52:29
Email
Ewo! Nie wiem jak to jest przy wysokiej gorączce. Mi w ciaży, gdy miałam gorączke (nie tak wysoka jak Ty) gina zaleciła wziąć paracetamol. Z tego co wiem to tylko on jest zalecany w ciąży na gorączkę. Wysoka gorączka jest dla dzidzi niebezpieczna, wiec myśle, że dobrze, że ją zbiłaś. Nie wiem jak działa w ciaży pyralgina. Ale raczej nie jest wskazana. Myślę, że nie powinnaś jej brać wiecej na własną rękę. Z gorączką idź do lekarza, a jeśli nie masz teraz jak to zadzwoń do swojego ginekologa i zapytaj co robić. W ciaży trzeba na wszystko uważać. Zobaczysz będzie dobrze. Zdrowia życzymy - Eryka i pięciomiesięczny Kacperek:)
pinkie
2006-03-12
22:37:35
Email
Ewo, nie martw się, jak leżałam w szpitalu w 10-tym tygodniu ciąży na zbicie temperatury podali mi właśnie pyralgine. Ale kup sobie paracetamol, na wszelki wypadek miej go pod ręką.
21Aneta
2006-03-13
00:42:18
Email
Mnie w ciąży bardzo często bolała głowa. Ginekolog powiedziała mi, że mam wziać Pyralgine. I brałam bo tylko ona mi pomagała, paracetamol nic nie skutkował, apap i wszystkie na jego bazie wogóle nie dawały efektów, a głowa pękała... Dzidzia urodziła się zdrowiutka i nie mam z nią żadnych problemów, ciąże też przeszłam bez problemów. Myslę, że spokojnie możesz brać pyralginę, ostrożnie (nie dużo i nie często) ale bez obaw.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum