szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ciąża


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Alutek
2006-03-03
Email
Witam - jestem w 29 tygodniu ciąży i przeszukujac strony interesujące mnie o temacie przebiegu ciaży wpadłąm na to formu, wiec sie zarejestrowałam i mam nadzieje dowiedzieć się paru rzeczy na tematy jakie tu poruszacie. pozdrawiam serdecznie
alutka
2006-03-03
21:00:02
Email
Witaj wśród mam i przyszłych mam,miło nam,że do nas dołączysz,mamy podobne niki hihi.Ja jestem Ala mama 8 miesięcznej Oli.Pozdrawiam.
Basia 26
2006-03-04
08:36:12
Email
witaj, na prawdę polecam to forum:) ja właśnie tutaj... "przeszłam" moją ciąże zakończoną 5 lutego. warto dzielić się informacjami i wątpliwościami z kobietkami na podobnym etapie ciąży oraz zasięgać rad mamusiek :)
kinga
2006-03-13
09:18:54
Email
cześć. mam problem: zrobiłam sobie test - wyszedł negatywny ale od jakiegoś 1,5 miesiąca mam brązową kreskę na brzuchu - od pępka w dół:) trochę o tym czytałam - podobno to objawy ciąży. sama już nie wiem co ze mną jest. ostatni okres trwał krócej niż normalnie... ale co z tą kreską?
weridiana
2006-03-13
19:37:04
Email
Kinga ja tzw.kreskę dostałam w piątym miesiącu i teraz już jest cały czas a nie byłaś u lekarza?
setka
2006-03-15
10:01:35
Email
Nie martw sie Kinga to normalny kolejny etap ciazy. Ja urodzilam dzidzie 24listopada a jeszcze lekko ta kreske wzdluz brzucha widac. Ale ona schodzi tak mi gwarantuje moja siostra. BYLE DO PRZODU:)))))))))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum