szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Wysokość brzuszka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona81
2006-02-23
Email
Hej, dziewczyny..pare dni temu opadł mi brzuch..teraz jak siedze, to prawie leży mi na udach :P Zastanawiam się, ile czasu mniej wiecej jeszcze do porodu, skoro brzuszek jest juz nisko?
Goga66
2006-02-23
11:33:24
Email
od kilku dni do 2 a nawet 3 tygodni.
Basia 26
2006-02-23
11:40:51
Email
Goga ma rację, jak mi opadł brzusio, to za dwa tyg urodziłam:) a to, że opadł, to pierwszy (oprócz mnie) zauwazył mój teść:)
Goga66
2006-02-23
12:33:04
Email
moja mama zauważyła u mnie, że brzuch się opuścił (ja nie, bo w ogóle raczej miałam dość nisko brzuch w ciąży) na 3 dni przed porodem
Inka
2006-02-23
12:55:51
Email
Ja brzuch tez przez wieksza czesc ciazy mialam nisko, potem mi sie podniosl a teraz z powrotem opadl - no ale to juz koniec 37 tyg. powoli to juz ma chyba prawo. Ilona ale ty masz chyba blizniaki? Prawda? to twoj brzuszek moze inaczej sie ukladac niz w ciazy pojedynczej zwlaszcza ze nosisz zupelnie inny ciezar!!!
ilona81
2006-02-23
14:50:32
Email
To prawda, nosze bliźniaki, ale brzuchorek był jeszcze tydzień temu dość wysoko.. wiec nie wiem, czy opadł juz do porodu, czy pod ciężarem maluszków
Inka
2006-02-23
14:53:43
Email
Moze pod wplywem jednego i drugiego ;) ??? No wiesz to juz masz wysoka ciaze. Moze musisz wiecej lezec?
ilona81
2006-02-23
15:01:19
Email
Bez obaw to 32 tydzień, lekarz mówi, ze bliźniaczki o dwa tygodnie szybciej dojrzewają niż pojedyńcze dzieciaczki.. wiec dotrwać muszę do 35 i powinno być wszystko w porzadku..
BELA
2006-02-23
19:59:58
Email
mi brzuszek nieznacznie sie obnizyl ok 1,5 tyg przed porodem ale tak naprawde widzialnie to przed samym porodem.Do rozwiazanie juz blisko.A bedziesz rodzic naturalnie czy CC?
ilona81
2006-02-24
12:01:06
Email
No.. ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, ze jest dośc nisko..dużo lepiej mi sie oddycha,a raczej super mi sie oddycha w porównaniu z wczesniejszymi etapami ciąży..nawet umiem dużo zjeść, wtedy nie mogłam, bo dzieciaczki przygniatały żołądek..teraz jest dobrze, więc chyba są dużo, dużo niżej.. No co do porodu, to jeszcze nie jestem pewna..jesli będa ułozone główkami w dół,na świat jako pierwszy będzie pchał się ten większy dzieciaczek, poród będzie w terminie i wszystko bedzie dobrze przebiegało,to bede rodziła naturalnie..jednak lekarze uczulali mnie, bym nie nastawiała się za bardzo na poród naturalny, gdyż najprawdopodobnie skończy sie cesarką.. więc jak widać, sama nie wiem, co mnie czeka :/

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum