szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pierwsze ruchy dziecka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Lidka
2006-02-20
Email
jwstem w 19 tygodniu ciąży i nadal nie czuję ruchów mojego maleństwa. A kiedy powinnam się spodziewać???
ilona81
2006-02-20
12:48:09
Email
Spokojnie.. dzieje się to ok 20-22 tygodnia.. ;) wiec bez obaw.. napewno poczujesz.. i to moze nastąpic w każdej chwili.. ja nigdy jej nie zapomnę..:)
Basia 26
2006-02-21
08:59:40
Email
mówi się, że jak poczujesz ruchy dziecka, to znaczy, że jest to połowa ciąży. może to się stać nawet dopiero około 24 tyg. czasami jest tak, że kobiety nawet do siódnego miesiąca nie wyczuwają ruchów. to zależy wszystko od położenia maleństwa:))
słitka
2006-02-21
09:43:39
Email
Ja poczułam ruchy pod koniec 22 tyg. a teraz jestem w 26 i nadal czuje bardzo słabo (chociaż wiem że z dzidziusiem wszystko OK )bo mam łożysko na przedniej ściance i te ruchy są nieco stłumione.
Gosia A.
2006-02-22
12:50:18
Email
A ja z kolei poczułam ruchy bardzo szybko tj. już w 18 tyg. a to moja pierwsza ciąża. Ostatnio dzidzia się chyba dość często przeciąga bo co jakiś czas wysuwa mi się z brzuszka twarda mała gulka (pewnie to rączka albo nóżka) ;))) Pozdrawiamy. Życzymy powodzenia.
ciri
2006-02-27
19:12:33
Email
Nic się nie martw pierwsze ruchy mojej córci to był kopniak i to tak porządny że poczuł go nawet jej tatuś a było to około 22 tyg. Nie przypominam sobie żadnych "skrzydełek motyla" itp. A teraz jestem w 19 tyg i tez jeszcze nie czuje pomimo tego że powinnam wiedzieć czego się spodziewać.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum