szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - beta HCG


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
doMINIka
2006-02-18
Email
mam pytanie juz pol roku staramy sie z mezem o dzidzie i nic.... ostatno byla nadzieja, poszlam na badanie beta HCG i okazalo sie ze nie jestem w ciazy, wynik byl bardzo niski 1,3 mIU/ml a norma u kobiety w ciazy juz w 1-2 tygodniu ciazy wynosi 16-156 mIU/ml. Mam pytanie w zwiazku z tym czy poziom beta HCG jest wysoki tylko u kobiet w ciazy a u kobiet nie bedacych w tym stanie bardzo niski?? Czy moze cos jest ze mna nie tak?? z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz od Was! pozdrawiam
Inka
2006-02-18
16:19:05
Email
Dominika przykro mi ze sie Wam nie udalo...z tego co mi wiadomo(ale nie jestem lekarzem) ten hormon u kobiety ktora nie jest w ciazy jest baaaardzo niski. On sie dopiero uwidacznia w ciazy. Odpowiednio rosnie i spada w poszczegolnych tygodniach. Wiec sadze ze wszystko z Toba ok. A dla pewnosci mozesz sie spytac swojego lekarza.
doMiNIka
2006-02-18
16:52:14
Email
tak wlasnie myslalam, ale milo jest uslyszec potwierdzenie u kogos! Inko, dziekuje za odpowiedz- pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum