szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pielęgnacja ciała podczas ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
fasolka
2006-02-17
Email
cześć brzuchatki! pozdrowienia dla wszystkich ze ślicznym zaokrąglonym brzuszkiem. mam do was pytanko, Jak dajecie sobie rade z napiętą skórą na brzuszku. jestem w 24 tc i mam juz widoczny brzuszek. niestety od jakiegoś czasu mocno zaczęła mi schodzić skóra z brzucha i z piersi. smaruje czym moge balsamami kremami, nawet 3-4 razy dziennie, ale jak na razie nie ma efektow. Jak wy sobie z tym poradziłyście?pozdrowka
Inka
2006-02-17
10:56:10
Email
Mi pomogla najzwyklejsza w swiecie oliwka dla dzieci. Probowalam kremow i balsamow ale to nie pomagalo - nawet te na rozstepy dla kobiet w ciazy. Smarowalam ja sobie tak 2-3 razy dziennie albo i czesciej jesli uwazalam ze jest taka potrzeba.
pinkie
2006-02-17
11:17:57
Email
Ja używam Avon na rozstępy i Ziajka - też na rozstępy. Ta Ziajka jest całkiem niezła. Ale ja akurat chyba nie mam aż takich problemów. W dziale "Piękna mama" jest temat "kremy na rozstępy", tam znajdziesz wiele wypowiedzi.
fasolka
2006-02-17
11:45:45
Email
dzieki pinkie, używam i Avonu i Ziajki. chyba fajniejszy jest ten drugi ładniej pachnie i fajniej sie rozprowadza..mam wrażenie że Avin jest za delikatny..ale mi nadal schodzi skóra..nawet jak sie smaruje 2-3razy dziennie..a najgorsze to to ze schodzi mi także z piersi i na to nic nie dziala..dzieki za rade sprobuje jeszcze oliwki moze cos da? pozdroweczka.
Inka
2006-02-17
11:55:36
Email
fasolka mi tez schodzila skora - nie robily sie rozstepy...moj brzuch, piersi, dekold wygladaly jabym przesadzila z opalaniem :) i jakbym ponosila skutki w postaci zlazacej skory....i tylko pomogla mi ta oliwka. A w ciazy jestem nadal i jak przestane sie smarowac oliwka (bo zapomne jej kupic) to wystrczy ze 2-3 razy sie nie posmaruje i moje pirsi - zwlaszcza- wygladaja straszcnie :(
kingula
2006-02-17
14:52:59
Email
Polecam balsamy z Mustelli-jestem w 38 tygodniu ciazy a brzuszek mam jak u niemowlaczka gładki i zero rozstepow (choc cena wysoka ok 100 zł)
fasolka
2006-02-21
11:03:36
Email
czesc dziewczynki. dzieki waszym radom skusilam sie na kupienie oliwki(kupilam taka w zelu Johnsona). jest rewelacyjna slicznie pachniei super sie rozprowadza...a skora gladziutka jak pupcia niemowlaka...:)goraco polecam
Basia 26
2006-02-22
08:40:53
Email
a ja polecam FISSAN, do kupienia w aptekach i sklepach zielarskich. kosztuje 18 zł, pachnie koszmarnie, ale skutecznie natłuszcza i zapobiega rozstępom, czego jestem przykładem:))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum