szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - uczucie naprężenia brzucha


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
słoneczko
2006-02-17
Email
Dziewczyny, czym może być spowodowane uczucie naprężenia brzucha ( na wysokości pępka z prawej lub lewej strony), które trochę boli przy chodzeniu? Jestem w 34 tc. Naprężenie po chwili mija. Czy to może być oznaką braku czegoś w organiźmie np.magnezu? Biorę Feminatal N. W nocy pojawia się także skurcz łydki. Ania
asiulek
2006-02-17
10:40:05
Email
aniu to jest spowodowaneskurczem twojej macicy a to cos twardego to twoje maleństwo.jesli bedziesz miała takie napięcia 4 w ciągu godziny to szybko lec do swojego lekarza.j jestem w 23 tyg. ale sporo czytam
słoneczko
2006-02-17
11:54:15
Email
Asiulku dziękuję, co czytałaś n/t temat? Co lekarz może zalecić w takim przypadku? Zauważyłam, że leżenie łagodzi naprężenie. Teraz już mi przeszło, ale rano trochę dokuczyło. Nie mogłam sie położyć, bo akurat było to przed wyjściem do pracy. Ania
Inka
2006-02-17
12:00:30
Email
Sloneczko to juz masz wysoka ciaza - te bole to moze byc maluch ktory sie rozpycha alr rowniez moga to byc te skurcze Braxtona -Higgsa (chyba tak sie pisze). natomisat nocne skurcze lydek to raczej niedobor magnezu. Najlepiej to zadzwon do swojego lekarza i powiedz mu o tym co cie niepokoi bo nie mam sensu sie zamartwiac...
ilona81
2006-02-17
12:22:05
Email
Wiem, ze koleżanki, które miały podobne dolegliwości, brały leki rozkurczowe, oczywiście czopki przepisane przez lekarza wiem, ze to pomagało.. No i leżenie..
ciri
2006-02-27
19:37:11
Email
Miałam takie "napięcia" tylko że w troszkę późniejszej ciąży myślałam że to dzidzius wypina sie pupą, KTG powiedziało że to jednak skurcze BRAXTONA

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum