szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Szkoły Rodzenia w Poznaniu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Aneta
2006-02-15
Email
Czy ktoś uczęszczał na zajęcia do Szkoły Rodzenia dr Jadwigi Łuczak-Wawrzyniak? Teraz zajęcia mają od 22 lutego. Cena 300zł. Czy możecie mi coś na temat tego kursu powiedzieć, czy dostaje się jakieś "fanty" na zakończenie jak w Szkole Rodzenia na Polnej. Jakie są później powiązania z wybranym szpitalem, czy jest jakaś zniżka np. na poród rodzinny? Czy polecacie może inną szkołę rodzenia. Jestem właśnie w 20 tc i najwyższy czas, żebym się na coś zdecydowała.
bondyrka
2006-02-15
14:50:05
Email
Anetko,ja polecam szkole na Polnej,super sprawa bardzo mili lekarze,polozne,anestazjolodzy... Wiele ciekawych rzeczy sie dowiedzialam o ktorych nie pisza w ksiakach i internecie,o wszystko mozesz pytac,jest zwiedzanie sali porodowej i ulga 50% przy porodzie rodzinnym,poza tym cwiczenia bardzo pomocne pozniej przy porodzie,nauka oddychania i wiele gratisow(pieluszki,smoczki,opakoania aVentu itd.)jak rowniez znizki do wielu sklepow dzieciecych oraz gazetki typu mamo to ja. Naprawde polecam,kurs kosztuje 300zl. Pozdrawiam
mieta
2012-07-31
12:28:52
Email
Cześć Dziewczyny, widzę że tutaj dawno nikt nie pisał, ale ja napisze kilka słów o szkole rodzenia, do której nie tak dawno chodziłam. Może moja opinie przyda się przyszłym mamom :) Ja chodziłam wraz z mężem do szkoły rodzenia Alma Matter w Poznaniu. Zajęcia były bardzo fajnie prowadzone, młody zespół, bardzo fachowo nas przygotował do bycia rodzicem. Dużo się nauczyłam i dowiedziałam. Sama szukałam szkoły rodzenia i poleciła mi ją moja koleżanka z pracy i naprawdę było warto jej posłuchać. Plusem (moim zdaniem) aby wybrać Alma Matter jest to, że zajęcia są bezpłatne. Poważnie, jest to bezpłatna szkoła rodzenia. Mieliśmy również zajęcia praktyczne, uczyliśmy się kąpać dzieci oczywiście do tej czynności posłużyły nam lalki. Było bardzo fajnie, zabawnie i naprawdę gorąco polecam szkołę rodzenia Alma Matter. Pozdrawiam Ewa
Muki
2014-01-22
10:39:00
Email
Najlepsza szkoła. Miłe podejście do ciężarnej kobiety, możliwość ćwiczeń z partnerem. Rozluźnienie atmosfery przedporodowej.Można przyswoić dużo wiedzy na temat pielęgnacji niemowlęcia. Super wyposażona sala ćwiczeniowa Polecam
KamilaKanik
2014-03-04
20:44:56
Email
Ja podczas ciąży chodziłam do szkoły rodzenia Alma Matter i było super! Młoda, doświadczona położna prowadziła zajęcia bardzo profesjonalnie. Bardzo dużo pożytecznych informacji i porad. Czesto się do nich stosuje.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum