szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Co z mezem podczas cc


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bondyrka
2006-02-14
Email
Czesc Mamuski,wczoraj bylam u ginekologa,myslalam,ze moze nasz synus obrocil sie juz glowka w dol,a tu nam lekarz mowi,ze teraz jest calkiem w polozeniu miednicowym,a to juz 33 tydzien,jest jeszcze szansa,ze sie obroci,ale juz coraz mniejsza,w koncu wazy juz 2300kg,duzy na 34tydz.c. Mam do was pytanko,szczegolnie do pan ktore rodzily na Polnej-czy jak sie ma cc to trzeba tez placic za porod rodzinny i jak to wyglada,bo maz nie moze byc obecny przy operacji,a jak potem i czy znieczulenie zzo sie podaje czy jakie? Bede wdzieczna za informacje!
Basia 26
2006-02-14
12:16:37
Email
nie wiem jak tam na Polnej, ale przy cesarce zzo się nie podaje, bo podaje się to od pasa w dół lub ogólne. męża na bank nie ma na sali operacyjnej. a to państwowy ten szpital na Polnej?? bo ja tam w katowicach nic nie płaciłam. urodziłam o 22.18. a mąż był przy mnie do pierwszej w nocy. potem po prostu zasnęłam i czuwała przy mnie pielęgniarka z bloku operacyjnego. na początku nie było mowy o cesarce i mieliśmy od ordynatora zgodę na poród rodzinny. nic jednak nas to nie miało kosztować.
Goga66
2006-02-14
13:21:41
Email
W Warszawie, w niektórych szpitalach za jakąś opłatą -chyba dodatkową do porodu rodzinnego ale nie jestem pewna (na Żelaznej to zdaje się 200 zł - tylko nie wiem czy dodatkowo czy zamiast) może mąż uczestniczyć w cesarce, pod warunkiem, że nie jest robiona pod pełną narkozą tylko w znieczuleniu miejscowym
ilona81
2006-02-14
15:43:15
Email
Hej..wy tam w W-awie macie berety :P u nas na śląsku w szpitalach, mozna sie zdecydowac na poród rodzinny nawet w ostatniej chwili.. przy cc mąż moze być obecny, nikt nie ma przeciwskazań, chyba , ze znieczulenie jest całkowite.. są też wanny na porodówkach.. i w rzadko którym szpitalu są pobierane opłaty za porody w wodzie, czy rodzinne... i dzięki Bogu, szkoły rodzenia też mamy darmowe.. ;)
Goga66
2006-02-14
16:15:07
Email
No, Warszawa jest droga. Dlatego mit, że mamy lepiej, bo więcej zarabiamy jest mitem. Ja, za mieszkanie 52 m w bloku z wielkiej płyty, płacę podstawowy czynsz ponad 450 zl a do tego trzeba dodać wodę i prąd. Nie mówiąc już o komunikacji i wielu innych rzeczach. Restauracje w Krakowie bywają o połowę tańsze. Nie ma jednak co narzekać. Za to pewnie mamy więcej możliwości co do szkół i przedszkoli, tylko, że mało kogo na nie stać :(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum