szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Krocze


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona81
2006-02-06
Email
Hej..panienki.. od pewnego czasu odczuwam parcie na krocze..to chwilowe i występuje tylko wtedy kiedy wstane z krzesła..trwa pare sekund, ale jest nie komfortowe.. na ostatnim badaniu lekarz powiedził mi, ze mam lekko skróconą szyjke..czy to moze być powodem? jestem w 30 t. c.
Inka
2006-02-06
14:10:11
Email
hej! z tego co sie orientuje to raczej uczecie parcia na krocze jest przyczyna tego ze Ci sie troszke skurczyla szyjka. Poprostu musisz chyba wiecej lezec zwlaszcza jesli czujesz ze dzidzius Cie tak uciska. Ja tak mialam wczoraj (ale to juz poczatek 36 tyg.)a dzisiaj mi przeszlo. Bolalo mnie jak stalam natomiast jak lezalam albo siedzialam to nie.
ilona81
2006-02-07
12:17:37
Email
No.. ja tak własnie mam, jak leze, jest ok, jak siedze to tylko, jak wstanę i przejde kawałek ;/ ale pewnie włąsnie szyjka jest tego powodem.. oszczedzam sie okropnie;/ programy telewizyjne znam na pamięć :/ ale dla maluszków wszystko ;) pozdrawiam..
Maminka Madzia
2006-02-07
15:46:13
Email
Hej, ja jestem juz w 41 tyg i to parcie na krocze mam kilka razy dziennie. Termin mam na jutro. Czy to znaczy ze cos w koncu dzieje sie z szyjką macicy? Bo na razie na kontrolach (ostatnia 3.02) to cisza na morzu była:)
Inka
2006-02-07
15:59:29
Email
Wiesz co? Ja jestem w 36 tyg. a szyjki to mam tyle ze rozwarcia jeszcze nie mam ale jej juz w zasadzie tez nie. Ale ona mi sie skracala od skurczow. Wiec kolejny krok to chyba rozwarcie? tak gdzies czytalam ze ucisk na krocze w wysokiej ciazy oznacza wstawianie sie glowki do kanalu rodnego. ale to chyba lekarz potrafi ocenic.......
ilona81
2006-02-07
22:46:38
Email
Madzia..graturluję tygodnia, tez juz chciałabym być w terminie..cię zko mi z brzuchem :P Zycze powodzenia.. i rychłego, zwinnego i lekkiego porodu :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum