szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ból w pachwinach


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asiek
2006-02-05
Email
Cześć.Od kilku dni ma taki rwący ból w pachwinach. Nie jest to stały ból tylko jak zmieniam pozycje czyli jak przewracam się z boku na bok czy z pozycji leżącej siadam i czasami jak chodze .Czy któraś wie co to może być? (jestem umówiona do lekarza ale może ktoś tu coś wie na ten temat) ?
asiek
2006-02-05
20:55:55
Email
Jeszcze chciałam tylko zaznaczyć, że jestem 23 tyg. ciązy:) Pozdrawiam
weridiana
2006-02-05
21:30:28
Email
Witam ja jestem w 20 tg i miałam dokładnie to samo jak poszłam do gina to mi powiedziała że mi się naciągają ścięgna i tak może być ale też pytała czy nie mam problemu z zaparciami bo to może dawać podobne efekty. pozdrawiam i nic się nie martw będzie ok
pinkie
2006-02-06
20:10:34
Email
Ja też miałam podobnie, w 19tyg, myślałam, ze to kolka jelitowa, a zaparć nie mam. Lekarz mnie zbadał i jak dotknął kości miednicy od środka... to zawyłam. Powiedział, ze mi sie rozluźniaja połączenia kości. Dokładnie to on powiedział co innego, ale zupełnie wyleciało mi z głowy. Coś tam z tkanka chrzęstno-stawową. Ale faktycznie, przyczyną mogą być jeszcze zaparcia i rozrastanie sie macicy. Najlepiej jak lekarz Cię dokładnei zbada. Mój dotykał i pytał co boli. Ale nie jest to nic pilnego, spokojnie poczekaj do umówionej wizyty

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum