szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ciezarowki z Niemiec


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ciezarowka79
2006-01-30
Email
Witam! Chcialabym nawiazac kontakt (GG, E-Mail, Forum, Tel - wszystko jedno)z przyszlymi mamami mieszkajacymi w Niemczech. Jestem tutaj trzeci rok i do tej pory nie narzekalam, tylko teraz mi sie przykrzy, bo w ciazy nie pracuje i wiekszosc dnia spedzam w domku, wiec chetnie pogadalabym z kims, nawet w sposob posredni. Mam 27 lat, to moja pierwszy ciaza, termin mam na czerwiec. Pozdrawiam wszystki brzuszki!
Karolcia
2006-02-12
23:11:02
Email
Witam Baadzo Cieplutko((((:Ja już mieszka w niemczech rok czasu(:strasznie szybko mi zleciało(;No i teraz 02.stycznia urodziłam synka i teraz też sobie siedze w domku((;Więc jak miałabyś ochote pogadać to oto mój nr gg:3325311 i e-mail:karolcia.arka@interia.pl((((:pozdrawiam
ciezarowka79
2006-02-17
17:13:29
Email
Hej Karolcia! Probuje sie skontaktowac z Toba na GG, ale jakos nigdy Cie nie ma... wyslalam tez do Ciebie Mail... ale bez odpowiedzi.Pozdrawiam!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum