szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - twardy brzuch


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ANIJA
2006-01-29
Email
Cześć dziewczyny.Jestem tu "nowa".Ja sie wykoncze psychicznie.Dopiero co wyszlam ze szpitala bo jakies skurcze mialam a teraz mam twardy i bolacy brzuch(ale tak u gory).Mam nadzieje, ze to nic powaznego!!!
Inka
2006-01-29
21:47:59
Email
Jak mi twardnial brzuch to lekarz zalecil mi lezenie w lozku i prowadzenie BARDZO oszczednego trybu zycia. A w ktorym jestes tygodniu? najlepiej skontaktuj sie ze swoim lekarzem on powinien rozwiac Twoje watpliwosci.
Basia 26
2006-01-30
08:24:32
Email
no cóż, takie to uroki ciąży. mnie takie twardnienie brzusia łapało szczególnie wieczorami. ale jesli nie ma ich więcej niż dwa, trzy na dzień to lekarka kazała mi się nie martwić. dopiero jakby się nasiliły, to wtedy dzwonić do niej. nie jest to sprawa najprzyjemniejsza, bo brzuch może wtedy uciskać na płuca, żoładek, no ale tak już jest. macica sobie ćwiczy skurcze- stawia się, ale jeśli jest ich za dużo, to poradz się lekarza. ważne też, w którym tyg jesteś. mi się zaczął brzuszek stawiac około szóstego miesiąca, ale nie pamiętam dokładnie. teraz (mam termin na 13 lutego) jest to coraz częstsze, a jak twardnieje, to czuć dokładnie przez skórę nóżki i pupcię dzidziusia:)
ANIJA
2006-01-30
09:39:48
Email
Dzieki dziewczyny. Jestem w 22 tyg.Tez leze i duzo sie oszczedzam.Mysle, ze to bezusio poprostu rosnie ale dzwonie dzis do mojego doktorka-bebe spokojniejsza!Pozdrawiam
Inka
2006-01-30
19:39:27
Email
ANIJA i jak? Wszystko w porzadku z brzusiem?
ANIJA
2006-01-30
20:41:46
Email
Bylam u doktorka, pomacal brzusio, zbadał i mowi,ze to na zołądeczek mi uciska.Jestem spokojniejsza,ale niezbyt to przyjemny bol!!!Pozdrawiam!
Kasia :)
2006-02-02
13:35:21
Email
Hej Anija,mamy podobny termin -ja ok 2-3 czerwca :) mi tez brzusio zaczal twardniec i tez troche boli.Nie mowilam jeszcze lekarzowi,ale przy okazji zapytam sie....Wydaje mi sie wtedy ze to dzidzia zmienia miejsce i sie rozpycha...jestem tez na luteinie ale na te skurcze srednio mi pomaga,moze lekarz zmieni mi ja na cos innego.Sa dni ze mi nie twardnieje a sa ze pare razy :)ale oszczedzam sie,leniuchuje,wiec musi byc ok.Trzymajcie sie!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum