szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Poszukuję Pań które zaszczepiły sie przeciw grypie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mamusia 30lat
2006-01-26
Email
Poszujkuję przyszłych mamusiek albo tych kobiet które urodziły dzieciaczki a w I trymetrze w zaszczepiły sie przeciw grypie Dziekuję
kachna27
2006-01-27
07:28:22
Email
niestety - ja szczepiłam się w II trymestrze a dokładnie w 25 tyg. :)
solka
2006-01-28
18:16:36
Email
Hej! Ja się zaszczepiłam przeciw grypie jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży- to byłogdzieśw2 lub 3 tygodniu. Czy to szkodzi??
mamuska30
2006-01-28
19:08:45
Email
Witam. Chciałam nawiazac kontakt z takimi kobietami bo bardzo sie marwie tym szczepieniem. Po zaszczepieniu za dwa dni wyladowałam w szpitalu z kwawieniem i tam nmie troche nastraszyli ze w ciąży nie wolno a szczególnie w I trymestrze. Duzo sie nasiedziałam w internecie i naczytałam na temat szczepien i wszyscy mówia że niby nie przeszkadza ale??? A w którym Pani jest miesiącu Pozdrawiam Monika z Płocka
solka
2006-01-28
19:33:41
Email
jestem terazw piątyym miesiącu, wczoraj byłam na usg i wszystko jest w porządku. Nie miałam krwawień ani bóli.. dzidzia jest podobno zdrowa ale ruchów jeszcze nie czuję (19 tydzień). pozdrawiam
mamuska30
2006-01-29
09:00:06
Email
Ciesze sie że z dzidzia jest dobrze. Ja tez robiłam dodatkowo USG genetyczne i test Pappa i tez wyszło dobrze. Moze nie potrzebnie zpanikowałam. Jesli jest to pani I dziecko ruchy może Pani czuć dopiero 22/23 tydzień ale z kazda ciąza jest inaczej. ja jestem w na poczatku piatego miesiąca(17 tydzień) POzdrawiam Monika

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum