szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - bolące dłonie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
basiar
2006-01-26
Email
Dziewczyny, czy któraś z Was ma opuchnięte dłonie?Ja nie wiem co mam robic, do gina idę dopiero w następną środę,biorę tabletki od obrzęków, ale one nic nie pomagają. Najgorzej jest w nocy, budzę się jak drętwieją mi palce, do tego bolą, tak że nie dam rady zgiąć.Wcześniej miałam skurcze łydek, a teraz po prostu bolą mnie.Czy to normalne w ciąży??
olufal
2006-01-26
13:28:28
Email
Jak najbardziej normalne w ciazy Basiarku :) Podobno pomaga na to ugdniatanie pileczek z gumy takich malutkich-ja nie mam takiego problemu ale dziwczyna lezaca ze mna w szpitalu "ugniatala" co wieczor :) Lekarka kazala jej takze oraniczyc plyny. Pozdrawiam Ola
basiar
2006-01-26
15:54:04
Email
Dzieki Ola:)Ty to na wszystkie pytania znasz odpowiedzi:)Ja juz troche sie wystraszylam, ze moze cos nie tak, bo nigdzie nie moge o tych dloniach znalezc.No wlasnie ograniczyc plyny, to wiem, lekarka mi mowila, ale mi sie tak ostatnio pic chce, ze nie moge tak po prostu ograniczyc.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum