szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - problemy z ciaza


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anika80
2006-01-21
Email
jestem w 3tyg ciazy czesto boli mnie brzuch ale to nie wszystko nie moge oddychac czy ktorejs z was sie to zdarzylo?
Inka
2006-01-21
18:39:23
Email
Hej!!! W 3 czy raczej w 7 ale od daty ostatniej miesiaczki? Lepiej skontaktuj sie z lekarzem. To moga bolec cie wiazadla i powiekaszajaca sie macica. Ale to powinien na wszelki wypadek zobaczyc i ocenic lekarz. Mnie brzuch bolal ale oddychac moglam swobodnnie.
pinkie
2006-01-21
19:21:01
Email
HEJ! gdy jeszcze nie wiedziałam,ze jestem w ciąży, myślałam że mam jakies zapalenie przydatków albo jakąś straszną infekcje, dół brzucha mnie tak bolał jak nigdy w życiu. Stopniowo mi to przechodziło, bolało już tylko wieczorami, gdy leżałam w łóżku. Wtedy już wiedziałam że będę miała dziecko i martwiłam sie dlaczego tak boli. Ale czytałam, ze to normalne we wczesnej ciaży i lekarz też mi to potwierdził. Najlepiej jak zapytasz lekarza, jeżeli tak to Cię niepokoi. Miejmy nadzieje, że wkrótce to minie a pojawia sie inne "atrakcje" ;)
Ika
2006-01-28
11:24:51
Email
Ja też od początku ciąży miałam problem z oddychaniem, czułam się tak, jakby powietrze nie mogło dotrzeć do moich płuc, myslałam, że najlepiej czułabym się gdyby ktoś podłączył mnie do butli z tlenem. Oprócz tego byłam wciąż zmęczona, ale właściwie dopiero ta trudność w oddychaniu nasunęła mi myśl, że jestem w ciąży, choć nie wiem dlaczego, zawsze wydawało mi się, że ta przypadłość dopada kobiety w zaawansowanej ciąży. Jednak wyczytałam w "mądrej" książce, ze niektóre kobiety mają duszności już od poczatku ciąży. Teraz jestem w 13 tyg. i często zdarza mi się zadyszka zwłaszcza gdy coś długo i szybko mówię, choć trochę lepiej mi sie oddycha. Nieistey prawie co dzień boli mnie okolica brzuszno-żołądkowa i lekarz mówi, ze może tak byc do 16 tygodnia. pozostaje być cierpliwą. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum