szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ucisk na pęcherz!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Maminka Madzia
2006-01-20
Email
Cześć dziewczynki. Jestem w 38 t.c. Od paru dni mam tak potworny ucisk na pęcherz i ból w kroczy że nie mogę po prostu chodzić. To tak jakbym miała tam zakwasy :((. Powiedzcie czy odczuwacie coś podobnego i czy jest na to rada?
polishgirl
2006-01-20
18:11:52
Email
Z tego co gdzieś wyczytałam i pamiętam, to ucisk na pęcherz przy końcu ciąży, oznacza zblizający sie poród. To jeden z objawów. Myślę że powinnaś sie przygotować , że niedługo nastapi. Może lepiej zgłoś sie do lekarza. Powodzenia
Doti
2006-01-20
18:20:59
Email
ja też tak miałam- Gretka urodziła się 39 tygodniu. Masz coraz bliżej do końca ;-))))
Doti
2006-01-20
18:23:09
Email
Najgorzej bolało jak trzeba było wstać i zrobić pierwsze kroki- boli jak zakwasy..
Maminka Madzia
2006-01-20
18:56:13
Email
No nieżle. Wczoraj byłam u gina i nie powiedział że spodziewinem (8 luty) ale dziś cały dzien mnie tak gniecie ze chodze jak 100-letnia staruszka. Jakbym miałą tam przywiązane ciężarki:))). Wszystko już mam , to prawie 39 tydzień, teoretycznie moge rodzić nie? ALE SIĘ BOJĘ!
Doti
2006-01-20
20:21:35
Email
Boże, jak sobie przypomne te dni, jak ja się bałam..mój Krzysiek pojechał na noc do pracy a mnie złapało o północy. Przeczekałam do 3 i dzwonię do swojego taty, żeby mnie zawiózł a on śpi i nie odbiera telefonu. Wiesz jaka byłam w nerwach, dopiero za drugim razem gdzieś po 20 sygnałach odebrał. Uszy do góry i będzie ok!!!
Maminka Madzia
2006-01-20
20:27:19
Email
Coś mi tu uciekło w ostatnim wpisie. Chciałam napisac że mimo iż strasznie mnie gniecie dzis w tym pecherzu ( nie moge sie wyprostowac) to mój gin wczoraj powiedzial ze raczej przed terminem to nie urodzę, a termin mam na 8 luty. W takim razie skąd te BÓLE???
Basia 26
2006-01-21
06:31:35
Email
Maminka, ja to mam takie wrażenie, jakbym miała jakis ciężarek przy samej cewce moczowej. czasem tak zaboli, że muszę się zatrzymać podczas spaceru. aż zrobiłam badania moczu, czy wszystko oki, bo pomyslałam, że to może jakies zapalenie. ale wyniki wyszły oki. wczoraj rano wyłaziłam się, fryzjer, miasto, zakupy, nawet wróciłam do domu na nogach, bo fajna pogoda a ja się dobrze czułam. za to za parę godzin jechałam do teściów na obiad... i ledwo z samochodu wylazłam... a szłam potem jak pokraka, taki ból... a już za chwile mija i nic nie czuję...
Maminka Madzia
2006-01-21
08:40:16
Email
Basia to ja mam to samo. Po jakimś wysiłku szczególnie. A w nocy obudził mnie taki ból w dole brzucha że nie mogłam wyjść z łóżka do toalety. Mąż już sięgałą po torbę ale wzięłam 2 Nospy jak mówił gin i usnęliśmy wszyscy błogo i do rana był spokój. Jeśli to są namiastki skurczów to aż się boję pomyśleć co będzie dalej. I czy ja będę wiedziec że teraz to już NAPRAWDĘ się zaczęło.?
Basia 26
2006-01-21
09:44:04
Email
a właśnie... widzisz, oprócz tego czegoś na cewce, to jeszcze tak ze 3 razy dziennie łapią mnie takie bóle w dole brzucha, jak przed okresem. jak kiedyś mnie tak bolało, to już wiedziałam, że dziś dostanę... i tak po 2-3 razy dziennie mam takie bóle, najcześciej jak gdzieś mam wyjść, śpieszę się, a tu muszę się położyć na 20 minut. raz wieczorem to mnie już tak bolał, że myślałam, że nie wytrzymam, też mówiłam mężowi, że jak poród ma boleć o wiele bardziej to.... SUUUPER.... a powiem, że zanim zaczęłam brać tabletki antykoncep. to jak rano poczułam taki lekki ból to już nawet do szkoły nie szłam, bo ja się w pierwszy dzień normalnie z bólu zwijałam... i juz jakieś 6 lat tego nie czułam, nawet przez pół roku od odstawienia tabletek do zajścia w ciąże, a tu teraz znów ten ból, nie chcę nawet myśleć, jaki bedzie poród. już porobiłam badania krwii na ewentualność znieczulenia z.o. we wtorek jadę do lekarza, powiem o tych bólach, a w środę mam konsultację z anestezjologiem.
kachna27
2006-01-23
07:32:13
Email
kochane-jutro zaczyna się 35 tydz. a nie ma już nocy którą bym całą przespała :) A to siusiu, a to trzeba się przekręcić na drugi bok z duuużym trudem. Dobrze że nie mam problemów z zaśnięciem. A z tym bólem to rzeczywiście... czasami mam wrażenie że to już -tak uciska :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum