szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - cos?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
maj-a
2006-01-16
Email
zaastanawiam sie co sie dzieje z dzidziusiemw brzuszku... bo czasmi, ostatnio coraz czesciej czuje jakby mial jakies drgawiki... co innego jak sie rusza:) dziwne uczucie jak zaczyna drgac, dygotac czy cos takiego... nie wiecie czy to normalne i co to znaczy?? dodoam ze to poczatek 9 miesiaca ciazy a odczuwam to od jakis 3 tygodni
Basia 26
2006-01-16
13:59:16
Email
majuś, dziecinka ma najnormalniej czkawkę:) wiem, bo mój juniorek też to ma i też jestem w dziewiątym miesiącu. im łobuz większy tym bardziej nim rzuca podczas tej czkawki, przynajmniej tak jest u mnie:) ja tą czkawkę to odczuwam gdzieś od połowy grudnia, a termin mam na 13 lutego:) pytałam lekarza, podobno dzidziusiowi nic ta czkawka nie przeszkadza:) po prostu on teraz pije wody płodowe, a że ma płucka wykształcone, to i do płuc idą te wody i stąd ta czkawka. lekarz mi powiedział, że ta czkawkę to każdy dzidziuś ma:)
kajka
2006-01-16
14:19:34
Email
fiu, bo tez sie obawialam... ale ok jak to czkawka... a nic nieda sie zrobic by dzidzi nie doskwierala?
Goga66
2006-01-16
17:36:10
Email
dzieci czkawki nie odczuwają jako dokuczliwej. Jak się urodzą też będą mieć często czkawkę
Goga66
2006-01-16
17:36:57
Email
Zuzia chyba czkawki nie miała, w każdym razie nigdy jej nie odczułam
Doti
2006-01-16
17:50:49
Email
A Gretka jeszcze w brzuchu miała czkawkę notorycznie, teraz męczy ją równie często.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum