szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - misterium narodzin


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
czesia
2006-01-13
Email
http://www.mayky.net/miriam.html wzruszające zdjęcia z chwili narodzin, po prostu piękne...
Kajka
2006-01-13
21:05:52
Email
:) az lezka mi sie w oku pokazala:)
polishgirl
2006-01-13
23:01:53
Email
Niesamowite, już chciałabym to przezyć. Fantastyczne zdjęcia. :-)
Magda
2006-01-14
12:53:53
Email
poplakalam sie straszliwie. przypomnialo mi sie wszystko to co czulam kiedy uslyszalam pierwszy placz mojej kruszynki. od tej milosci moje serce porwalo sie na najdrobniejsze czasteczki, to wszystko dla niej. nigdy wczesnej nie bylam taka szczesliwa, zalala mnie taka fala szczescia, ze az bolalo. nawet nie wiedzialam ze mozna kogos kochac az tak bardzo, ze taka milosc wogole istnieje. to tak niedawno bylo, a wydaje sie wieki temu. to rzeczywiscie cud, kiedy rodzi sie nowy czlowiek, takie malenstwo, calkowicie od nas zalezne i bezbronne. oddalabym zycie dla mojej malutkiej coreczki.
basiar
2006-01-14
18:52:57
Email
Ja tez sie wzruszylam i mojej mamie łzy pojawily sie w oczach. To rzeczywiscie piekne. Nie moge sie juz doczekac az sama to przezyje.
cyganka0@poczta.onet.pl
2006-01-15
21:31:18
Email
Niesamowite- Pozdrawiam Monika
olufal
2006-01-15
21:35:59
Email
Bardzo fachowo zrobione zdjecia! Widac ze fotografem byl profesjonalista -uchwycone zostaly piekne chwile i widac tylko to co powinno sie zobaczyc. Puszcze to mezowi moze uda mu sie cos podpatrzec i zrobi mi podobny reportaz :) Piekna pamiatka. Pozdrawiam Ola
Kornela
2006-01-16
11:26:29
Email
Piękne :-)) Nic dodać, nic ująć

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum