szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Swędzący brzuszek !!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bunia
2006-01-10
Email
Od kliku dni strasznie swędzi mnie brzuszek i piersi. Mam bardzo suchą skórę i już nie mogę wytrzymać cały czas się drapie. Jestem w 20tyg. Wizytę u lekarza mam w lutym nie wiem ja wytrzymam do tego czasu. Czytałam, że to przez rozciągającą się skórę. Dziewczyny może macie jakieś sposoby na to swędzenie? Używam oliwkę na rozstępy i oliwkę dla dzieci kilka razy dziennie, ale niestety nic nie pomaga.
Inka
2006-01-10
15:59:50
Email
Moze sprobuj zmienic kosmetyki bo moze na nie jestes uczulona?
kachna27
2006-01-10
17:13:16
Email
ja najpierw używałam oliwki nagietkowej, bardzo pomagała ale denerwowało mnie że ciągle miałam od niej plamy na piżamach i koszulach. Teraz używam nwilżającego kremu Dove (taki duży) i bardzo sobie chwalę bo szybko się wchłania, ma delikatny zapach i skóra po nim jest mięciutka.
Basia 26
2006-01-11
06:49:08
Email
zgadza się, to rozciągajaca sie skóra. musisz w tych miejscach szczególnie o nią zadbać, inaczej porobia się tam rozstępy. ja używam kremu FISSAN- dostępny w aptekach, sklepach zielarskich, choć teraz jakoś trudniej:/cena ok 20 zł. ponadto smaruję się nie tylko oliwką, ale także balsamem NIVEA granatowym. Fissan najlepiej się rozprowadza po nałożeniu Nivei. słyszałam, że dobry jest też krem SANOSAN. powodzenia w działaniu:)
bena
2006-05-01
22:17:17
Email
Ja juz mam to za soba...na poczatku smarowalam oliwka, potem kremem z Gerbera(polecam) nie mialam rozstepow az do 9 miesiaca. Na koncu zaczal mnie swedziec brzuch- i wtedy pojawily sie rozstepy. slyszalam ze kremy z firmy Mustella sa doskonale...na rozstepy nie stosowalam ale za to kupila krem z tej firmy na regeneracje brzucha po ciazy i bardzo bardzo polecam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum