szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jak wplywa na malenstwo grypa?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
joanna
2006-01-09
Email
Obecnie jestem w 18 tygodniu ciazy i nie czuje sie najlepiej - jestem przeziebiona...a moze to grypa?Nie biore zadnych lekow, bo sie boje.Zostaje mi tylko gorace mleko z miodem.Macie jakiej rady?No i najwazniejsze, czy to ze jestem chora moze wplynac na moje malenstwo????
ilona81
2006-01-10
10:29:22
Email
Hej..hmm..wiesz, na twoim miejscu udałabym się do lekarza..ja miałam podobną sytuacje..lekarz krótko mi to wyjaśnił..przepisał antybiotyk i powiedział, że to mniejsze zło..wirus który jest w organiźmie w czasie choroby..dostaje się do krwiobiegu, wiec i do maluchów..antybiotyk, również, ale wybierając mniejsze zło, to lepiej by maluch otrzymywał antybiotyk, niz bakterie..którą możesz nie wyleczyc do końca, a powikłania mogą mnieć jeszcze gorsze skutki.. szybkiego powrotu do zdrówka życze ;)
słitka
2006-01-10
17:57:16
Email
Również uważam, że powinnaś wybrać się do lekarza.Zawsze ci jakoś pomoże . Nie każdy antybiotyk przenika do krwioobiegu.Jestem w 20 tyg ciąży i też byłam przeziębiona to lekarz przepisał mi antybiotyk Bioparox (w aerozolu) który działa miejscowo i można śmiało go stosować w ciąży .Bardzo szybko pomógł i czuję się o niebo lepiej.Więc nie zwlekaj tylko idź do lekarza.
dota
2006-01-10
21:30:53
Email
Tak tak dziewczyny maja rację ...ja właśnie powoli kończę kurację antybiotykową ...i też powiem Ci ze antybiotyk to mniejsze zło niż jakieś wredne choróbsko. wiadomo z przeziębieniem można walczyć jakimiś domowymi sposobami, ale jak nie pomaga przez tydzień lub dwa, a szczególnie jak się pojawi gorączka, wtedy do lekarza!!!! Zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum