szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ciekawe-dla przyszlych mam


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
olufal
2006-01-05
Email
Hmm sama juz nie wiem co o tym myslec... Jezeli ktoras z Was interesuja banki krwi pobranej z pepowiny zapraszam do przeczytania ponizszego linka: http://wiadomosci.onet.pl/1304449,2677,1,kioskart.html Pozdrawiam Ola
Basia 26
2006-01-05
15:41:16
Email
Hej Ola. przeczytałam ten artykuł i hm... też już wcześniej czytałam, że to nie do końca takie różowe jak się wydaje. czytałam, że na taka opcję raczej powinni sie decydować ludzie, w których rodzinach były przypadki ciężkich chorób, czyli ci, których dzieci obarczone sa sporym ryzykiem zachorowania. myślałam o tym, chociaż u mnie w rodzinie nie ma chorób dziedzicznych, ani w rodzinie męża... ale ile to pieniążków, o matko. a pewność, ze to wykorzystam... znikoma... więc zrezygnowałam i już sobie tym głowy nie zawracam;)
olufal
2006-01-06
14:17:57
Email
Ja tez tej opcji nie rozwazalam ale pomyslalam ze moze warto zamiescic linka dla mam ktore rozwazaja taka ewentualnosc bo w koncu po co maja wchodzic w takie koszty jak to wszystko nie jest takie oczywiste... Buzka Ola

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum