szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Coraz to wolniejsza... :(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona81
2006-01-02
Email
Hej..jestem w 25 tyg. ciąży bliźniaczej i zauwazylam,ze staje się coraz to wolniejsza..:( musze sie położyc ze dwa razy na dzień bo inaczej nie daje rady.. nawet wchodzenie po schodach jest coraz to ciężejsze, nie wspominając o schylaniu się..z dnia na dzień jest coraz to gorzej..zaczyna brakować mi tchu..to dopiero 6 miesiąc gdzie tam dziewiąty..:( czy bedzie coraz to gorzej? nie wiem czy dotrwam do 9:( są jakieś sposoby dostarczania energii?
Doti
2006-01-02
21:06:37
Email
Chyba tylko dużo, dużo odpoczynku. Raczej niema sposobu na więcej powera...Mnie dopadło na początku ósmego miesiąca i odpuściło przed porodem - rodziłam w lipcu ( a upał dawał się we znaki). Tobie jest podwójnie ciężej. Trzymaj się ciepło i pozdrowienia!!!
Basia 26
2006-01-02
23:07:13
Email
jedno, co mogę powiedzieć, to tyle, że masz dużo szczęścia, że masz blixniaki. ja bym chciała:) no cóż, tak to jest, że stajemy się niedołężne jak staruszki;)ale ja własnie najgorzej czułam się na koniec szóstego, początek siódmego miesiąca. 2 tygodnie i wszystko powinno się ustabilizować. jakoś tak jest, że wtedy wypycha brzusio bardziej. ja jestem w 34 t.c. i czuję się na prawdę dobrze, a różnie to bywało. ale dziś upadłam na lodzie:( stłukłam strasznie kość ogonową i bardzo to boli. więc pomyśl, jaka ja niedołężna jestem teraz:( aha... i wiesz, ja mam dzidzię po prawej stronie brzuszka, a lewa strona taka miękka, więc mówię, że tam jakiś bliźniak znalazłby miejsce ;) pozdrawiam, trzymaj się szczęściaro:)
ilona81
2006-01-03
12:02:17
Email
Hehe..no.. ja ogromnie ciesze się, ze to bliżnięta..podobno dwie córeczki :D narazie wyglądam jakbym nosiła piłke plażową przed sobą.. a na lodzie jestem szczególnie ostrożna :P odpoczynek..no pewnie tak..tylko to mi pomaga..ale juz, juz dzisiaj czuje się lepiej ;) pozdrawiam..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum