szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Kaszel w ciąży ???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
słitka
2006-01-01
Email
Jestem w drugim trymestrze ciąży i jestem przeziębiona. Martwi mnie przede wszystkim uporczywy kaszel.Piję syrop PINI (przepisany przez lekarza) ale jak narazie nie pomaga. Czy taki kaszel może zaszkodzić dzidziusiowi???
Goga66
2006-01-01
22:21:01
Email
przez całą prawie ciążę miałam zapalenie krtani (2 i 3 trymestr) Nie zaszkodziło to dziecku, chociaż śmiałam się, że kaszel będzie jej ulubionym, bo najbardziej znajomym dźwiękiem
:)
2006-01-02
13:58:37
Email
i jest ulubionym dzwiekiem...??
Goga66
2006-01-03
09:46:08
Email
wiesz, że nie... Chociaż kaszel mnie jeszcze trzymał miesiąc po porodzie. Nic na tę krtań nie działało, nawet antybiotyk. A przwez lata wcześniej nie chorowałam w ogóle.
Kajka
2006-01-03
15:37:22
Email
ja tez kaszle, momentami sie nawet dusze, juz prawie 3 tygodni eto trwa, bylam u lekarza dal mi jakies leki ale nie przeszlo mi :( jest to strasznie uciazliwe dlamnie i pewnie dla mojego synka w brzuszku bo napinam miesnie brzuszka i ma mniej miejsca:( a znacie moze jakies sposoby aby kaszel sie zmieszyl?? bo juz duzo probowalam a dalej kaszle, kaszel... i kaszle :(
Kajka
2006-01-03
15:39:41
Email
a i jeszcze jedno, jak mi nie przejdzie to dopiero bede cierpiec... mam miec cesarskie ciecie bo dzidzia sie tyleczkiem wypina... i jak kaszel ni eustapi to dopiero bedzie bolalo... i jeszcze wydolnosc mi spada:( i co by tu poradzic ?? pomozcie , doradzcie co by zrobic by bylo dobrze i nie miec kaszelku
Goga66
2006-01-03
15:41:18
Email
Kajka, rok temu to samo mogłam powiedzieć. Niestety nic mi nie pomogło. Dla pocieszenia: Zuzia urodziła się zdrowiusieńka :)
Kajka
2006-01-03
15:44:17
Email
chociaz tyle dobrze :) aby filip tez zdrowiuski sie urodzil :)
słitka
2006-01-03
22:57:56
Email
Byłam dzisiaj u gina a on mnie przebadał i stwierdził, ze to nie jest od oskrzeli ani od płuc i nie dał mi antybiotyku tylko witaminki i maść rozgrzewająca. Wątpię aby to pomogło ale poczekam ze 3 dni i wtedy i pójdę do lekarza ogólnego może on mi pomoże bo już jestem wykończona przez ten kaszel.
basiar
2006-01-04
09:06:51
Email
Dzień dobry kaszlące Grubaski:)Ja też kaszlę od miesiąca już dokładnie:(Na początku myślałam że naprawdę sie wykończę, żadne syropki ani maści mi nie pomagają. Teraz kaszel jest już mniejszy ale w dalszym ciągu jest.Mam nadzieję że do porodu przejdzie, luty już coraz bliżej:)
Ika
2006-01-04
11:37:11
Email
Cześc dziewczyny! Jestem w 9 tygodniu, ale prawie od poczatku czuję się, jakbym nie mogła do końca zaczerpnąc oddechu. Wiem, ze taki objaw jest normalny w ciąży, ale chyba w późniejsych miesiącach? Czy któras z was miała takie uczucie? Poza tym wciąż pobolewa mnie gardło i mam katar - czy to moze zaszkodzić dzidziusiowi? To początek mojej ciąży i mam wciąz mnóstwo pytań.
RINA
2006-05-12
10:13:06
Email
Cześć dziewczyny.Jestem w 12 tyg.ciąży i od dwóch tygodni mam kaszel.Ale dzisiaj w nocy to mnie przeraziło,bo zaczynało mi brakować oddechu,miałam wrażenie się uduszę.Gin zapisała mi bioparox ale to nic nie pomogło,a w dodatku miałam po nim odruch wymiotny.Wcześniej piłam syrop bioaron c ale też nie wiele mi to pomogło.Dzisiaj idę do ogólnego lekarza,bo już naprawdę mnie to męczy i jeszcze ten brak oddechu mnie niepokoji.Pozdrawiam wszystkie brzuchatki :)
hallo
2006-05-13
13:33:41
Email
hej...ja zlekceważyłam kaszel ogromny, leczyłam się tylko naturalnymi środkami ( inhalacje z olejkami i sodą oczyszczoną np ) i pewnej nocy...też się prawie udusiłam ( noce były najgorsze )...w końcu mama wysłała mnie do szpitala, bo było tragicznie i... co się okazało ? ostre zapalenie oskrzeli + alergia - może początek astmy - raczej tak :-( poleżałam kilka dni pod tlenem, mnóstwo zastrzyków, inhalacji...brr...wyszłam na antybiotykach - podobno bezpiecznych. OBY ! teraz też jestem na prochach, bo jeszcze nie do końca przeszło...KOCHANE - NIE LEKCEWAżCIE TEGO, IDźCIE DO JAKIEGOś LEKARZA ALERGOLOGA/PULMONOLOGA...najwyżej nie skorzystacie, ale Was obejrzy !! serio...pa!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum