szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - dieta


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kajka
2005-12-29
Email
mam pytanie: czy prawda jest fakt ze spozywanie duzej ilosci przetworow mlecznych w okresie ciazy moze wywolac u dziecka skaze bialkowa?? (np. na sniadanie platki z mleki, II sniadanie jogurt a w ciagu dnia jeszcze jakis deserek na mleku)
Kitka
2005-12-29
22:51:30
Email
Ja przez całą ciążę zajadałam się produktami mlecznymi. Uwielbiam mleko, jogurty, ser biały, kakao. Oczywiście słyszałam wcześniej tą opinię, ale p. położna na szkole rodzenia, stwierdziła, że takie menu nie powinno mieć wpływu na maluszka, chyba, że w rodzinie są już alergicy na mleko. Teraz już jestem mamą karmiącą. Moja córeczka nie ma skazy. Co więcej - ograniczyłam spożycie mleka, ale nie wykluczyłam go całkiem (pozwalam sobie na kanapkę z białym serem, czy inkę z mlekiem) i nic się złego nie dzieje.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum