szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ból w pachwinach


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kachna27
2005-12-26
Email
Kochane-jestem w 31 t.c i od kilku dni odczuwam bóle pachwin. Pojawiają się gdy wstaję rano lub dłużej poleżę- są dosyć mocne i maleją podczas chodzenia ale nie znikają całkiem. Czy któraś z was miała podobne objawy? Czym to może być spowodowane?
katarina
2005-12-26
10:07:39
Email
Wiem coś o tym i znam ten ból, też miewam takie objawy, być może Twoje dziecko jest obrucone główką w dół i po mału układa się ja do porodu i uciska Ci na nerwy i inne naczynia które przechodzą przez pachwiny, dlatego taki ból. Ja jestem już tuż przez rozwiązaniem, 28 ide do szpitala, ale już ból pachwin mi przeszedł, teraz dokuczają mi skurcze przepowiadające !! Nie martw się tymi bólami to normalne i nic złego się nie dzieje, a jeśli będziesz miała jeszcze jakieś wątpliwości powiedz o tym swemu lekarzowi, może Ci powie w jakich pozycjach spać by bóle nie dokuczały, ale najlepiej wsadź sobie dużą poduchę między nogi i śpij na boku, to pomaga, choć tego nie stosowałam, ale wiem że jest to dobre i działa kojąco na opuchnięte, obrzęknięte nogi !! :D Pozdrawiam !!
Basia 26
2005-12-26
10:48:06
Email
hej, może jak leżysz to dzidziuś naciska ci jakoś szczególnie na więzadła macicy i dlatego tak boli. ja w pachwinach czuję bardzo wyraźnie, jak mi rączkami merda łobuziak :) jestem w 34 tyg a obrócił mi się sunuć coś około 29 tygodnia:)
basiar
2005-12-26
14:34:27
Email
Hej . Ja tez mam takie bóle,najbardziej dokuczliwe rano jak wstaję z łóżka. Poza tym ostatnio bolą mnie pośladki, dziś w nocy obudziło mnie takie mocne kłucie w pośladku, promieniowało aż na udo .Czy ktoś wie co to takiego?
Basia 26
2005-12-26
23:15:03
Email
hej basiar... to może być od krzyża. moją koleżankę tak bolało od kości ogonowej i aż w piętę wchodziło. potem się okazało, że kilka lat temu miała poważnie stłuczoną tą kość, przestawione tam kręgi lekko i do tego obciążenie ciążą... to wszystko dało w skórę i dlatego miała taki ból. z drugiej strony może po prostu łapie cię skurcz pośladka?? mnie kilka razy w nocy złapał skurcz łydki- to niedobór potasu i magnezu. wypij kilk tych pastylek rozpuszczalnych w wodzie- magnez np ze Zrdovitu. pozdrawiam, cmoki
katarina
2005-12-27
09:50:22
Email
Z tym posladkiem to prawdopodobnie mialas skurcz miesni... :] jedz magnez
basiar
2005-12-27
11:12:39
Email
Czesc dziewczyny. Nie sądzę aby mi brakowało magnezu, przyjmuję te tabletki już od dłuższego czasu.Właśnie gdzieś wyczytałam, że to od kręgosłupa.Dziś znów ledwie wstałam z łóżka:(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum