szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pytanko do Eryki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
polishgirl
2005-12-20
Email
Eryka, mam pytanko do Ciebie. Pracujesz w szkole prawda? Mianowicie pisałaś kiedys że byłas na zwolnieniu lekarskim przez wakacje i do macierzyńskiego doliczyli ci wolny urlop za wakacje. Ja jestem tez juz na zwolnieniu i będę do końca ciąży, poród mam w marcu, w takim razie przez okres ferii równiez będę na zwolnieniu. Czy nalezy to potem przedstawic w szkole, że chcę sobie odbic ferie, czy powinni mi automatycznie to wliczyć, czy tez moze należy pisac jakieś podanie??? Z góry dziekuje Ci za odpowiedź.
Eryka
2005-12-28
10:20:01
Email
Cześć polishgirl! Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale miałam problemy z netem i dopiero zauważyłam Twój post. Ja nie pisałam żadnego podania. Po prostu powiedziałam dyrektorowi, że pójdę na chorobowe w wakacje, a on powiedział, że przygotuje do Urzędu Gminy odpowiednie dokumenty i naliczy mi dodatkowe dni wolne za zaległy urlop wypoczynkowy. Najlepiej zapytaj o to swojego dyrektora. Pozdrawiam ię serdecznie:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum