szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Pytanie do Jagody od E


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bela
2005-12-18
Email
Witaj Jagodo.Mam pytanie bo widze ze duzo osób sie Ciebie radzi: od 5 mies jestem na zwolnieniu bo mam miekka i maksymalnie skrocona szyjke wiec Dr kazala mi lezec.Od pazdziernika zdarzaja mi sie plamienia ciemne, bordowe oraz czerwone jasne. Z tego powodu bylam juz kilka razy w szpitalu i nikt nie potrafil powiedziec dlaczego tak jest.Jeden Dr powiedzial ze moze jakas zylka mi peka ale z jakiego powodu?Z obciazenia tej niewydolnej szyjki?A wystepuje to roznie.Moj dzidzius ukladal sie bardzo nisko i mialam niebolesne skurcze dlatego Dr dala mi fenoterol 3x0,5 i isoptin(29 tc).Pomijam ze czulam sie fatalnie ale plamienia znow sie pojawily i na dodatek rozwarcie zewnetrzne.Skurcze tez sa ale niebolesne i najczesciej wieczorem.Obecnie jestem w 32 tc.W zwiazku z tysiacami różnych mysli, domyslów moich ,męża i rodziny chcialam zapytac czy moze slyszalas o takich dolegliwosciach i czy one moga wplynac na termin porodu tzn. ze bede rodzic wczesniej?Termin mam na 19 lutego.(czytam sobie tutejsze informacje i widze ze po fenoterolu duzo kobiet rodzi wczesniej??)Jesli mozesz prosze o odpowiedz!
bela
2005-12-19
13:33:57
Email
aha !!Zapomnialam dodac ze to co mi dolega Dr nazwala jako "zagrazajacy porod przedwczesny"

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum