szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy ktoś miał tzw Puste jajo płodowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
adka1
2005-12-09
Email
Dziewczynki, czy któras miała tzw. Puste jajo płodowe. Jestem w 8 tygodniu ciąży i to stwierdzono. W poniedziałek idę na zabieg.Jeżeli któras miała podobny problem, proszę o wpis. zalezy mi bardzo!!pozdrawiam
andzia_01
2005-12-11
11:08:09
Email
Puste jajo płodowe- jest pęcherzyk ciążowy w macicy ale nie ma w nim echa zarodka, jest to tak zwane missed abortion, poczytaj, jest taki temat na forum.
pola
2005-12-11
11:28:05
Email
Hmmm...wiec jesli zgodnie z Andzia pusty pecherzyk to inaczej missed abortion, to wlasnie okazuje sie, ze to mialam
Dagmara
2005-12-11
14:39:34
Email
moja siostra to miała i bardzo to przezywała ale lekarz jej wytłumaczył że tu zadziałała natura. Widocznie coś z tym zarodkiem było nie tak i organizm sam go odrzucił..
kachna27
2005-12-12
07:15:45
Email
ja miałam puste jajo płodowe 5 lat temu. Zabieg miałam w znieczuleniu ogólnym, potem miałam robione badania i okazało się że przyczyna była jakaś bakteria. Przez m-c brałam antybiotyki, a teraz jestem w 29 t.c i wszystko jest super :)
andzia_01
2005-12-14
08:17:01
Email
Missed abortion jest to dokładnie tłumacząc- poronienie zatrzymane - tzn. że w macicy jest pusty pęcherzyk ciązowy, ale bez echa zarodka, ale organizm sam nie wydalił tego pęcherzyka ciązowego. Dlatego konieczny jest tutaj zabieg wyłyzeczkowania jamy macicy.
ika
2006-01-25
12:34:51
Email
ja dowiedziałam się o tym wczoraj, a jestem w szóstym tgodniu ciąży. moja gin. twierdzi że jest tam jakiś punkcik, ale zamały jak na ten etap rozwoju płodu. Dlatego mam pytanie czy jest jakaś szansa na dziecko i to w dodatku na zrowe dziecko?
Basia 26
2006-01-25
14:47:24
Email
nie wiem jak to jest z tym stwierdzaniem echa zarodka itd. ja miałam stwierdzenie obecności ciąży dopiero w 9 tyg. wcześniej mi nawet nie zakładała gin karty ciążowej. dopiero w 9 tyg zrobiła USG, widziałam... hm... kropke... a w 14 tyg na usg widziałam malutkiego człowieczka. wcześniej nawet mnie nie niepokoili, że to może nieudana ciąża.
ika
2006-01-25
19:29:01
Email
dzięki za tę wypowiedź Basiu. Ja byłam dzisiaj na wizycie w innej przychodni i tam mi gin. powiedział podobnie jak ty opisujesz. Teraz wiem Ze nie jestem sama i wszystko jest możliwe. Dziękuję.
Basia 26
2006-01-25
20:24:49
Email
nie ma za co, po prostu nie wiem jak tak wcześnie lekarz mógł zasiać w tobie tyle niepewności. to okrutne z jego strony. trzymam kciuki:) pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum