szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - antykoncepcja a ciaza


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aaga
2005-12-05
Email
czesc prosze o informacje czy spotkalyscie sie z tym ze biorac srodki antykoncepcyjne mozna jednak zajsc w ciaze ja od roku biore jeanine zawsze w ciagu 7 dniowej przerwy miedzy opakowaniami wystepowalo krwawienie bylo skape ale bylo a teraz nic powinno byc juz 2 tygodnie temu robilam test ciazowy i byl negatywny bardzo dziekuje za odpowiedz
paren1
2005-12-05
21:40:12
Email
Aaga przecież żadne środki antykoncepcyjne nie mają 100% skuteczności.... co nie oznacza, że jednak jesteś już w ciązy, zrób test, idź do gina!
Goga66
2005-12-05
21:43:42
Email
a może masz zaburzenia hormonalne? Tak czy owak jeszcze jeden test i do lekarza
aaga
2005-12-06
20:20:01
Email
dziekuje robilam 2 test nic nie wyszlo do gina ide ale dopiero 20 grudnia na uloce wyczytalam ze jak przez dwa kolejne miesiace krwawienie nie wystapi to najprawdopodobniej ciaza tylko troche sie martwie bo juz jednego niemowlaka mam tylko ze z poprzednia ciaza wszystko bylo jasne nie bralam zadnych tabletek okresu nie dostalam i juz wiedzialam ze jestem w ciazy zrobilam test ktory to potwierdzil a teraz jakos dziwnie
wika
2006-01-12
16:32:23
Email
WITAM!!! Mam podobny problem, chociaż może narazie teoretyczny! Stosuję doustne środki antykoncep. o nazwie Yasmin. z uwagi na to ze żadna metoda nie jest 100% a tym bardziej że zdarzyło mi się przyjmować tabletki nie zawsze o jednej porze mam więć pytanie.Jeżeli zajdę w ciążę w trakcie brania tabletek ,nie zorientuję się od razu , i zacznę brać tabletki z następnego opakowanie, moje pytanie jest takie JAKI WPŁYW WYWIERA BRANIE TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH NA EWENTUALNĄ CIĄŻE, CZY GROZI TO DZIECKU??? Proszę o odpowiedż, moze któraś z Was zaszła tak w ciężę i co było dalej, czy wywarło to jakieś skutek na dziecku???
Kajka
2006-01-12
17:01:39
Email
ja stosowalam tabletki hormonalne... w sierpniu dowiedzialam sie ze bede miala dzidziusia... a byl to juz 4 miesiac ciazy ... czynnikem jaki wplyna na to ze jednak zaszlam w ciaze mimo brania tabletek jest fakt ze uprawiam w pewnym sensie wyczynowo kolarstwo gorskie i zabardzo moj organizm zostal obciazony co uwozliwilo zaplodnienie... sadze ze tabletki nie maja wplywu na dzidzie w brzuszku bo z moim maluchem jak narazie jest wszystko w pozadku, ciaza przebiega prawidlowo:) czekam wlasnie na niego az sie pojawi za miesiac na swiecie :) moj maly filipek:)
wika
2006-01-12
18:14:52
Email
dzięki za odpowiedż KAJKA! Napewno wszystko będzie ok. Pozdrowienia dla Ciebie i Filipka od Wiki i 2,5 letniego Olafka!
Kajka
2006-01-12
18:43:53
Email
dziekujemy :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum