szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - BPD, HC - co to oznacza?////??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
madziarka
2005-12-01
Email
Czesc mamusie? Czy ktos mi moze powiedziec co oznaczaja te wszystkie skróty: BPD,HC,AC,FL,i FW, bo ja nie mam pijęcia? I czy ktos słyszal, ze by dzidzia z połozenia główkowego obrócila sie znowu dupcia w dol??? Bo mnie sie to wlasnie zdarzyło. czekam na wasze odpowiedzi. Pozdrowionka
olufal
2005-12-01
13:35:44
Email
opis skrotow masz tutaj:http://www.noworodek.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=12 Pozdrawiam Ola
Goga66
2005-12-01
18:04:10
Email
lekarz, który robił mi USG 3D opowiadał, że w jego karierze 2x zdarzyło się niemożliwe czyli dziecko tuż przed porodem przekręciło się. To w końcu okres, kiedy już na to nie ma miejsca :)))
Ania3_5
2005-12-20
12:03:08
Email
Cześc dziewczyny. Ja miałam robione usg w trzytygodniowym odstępie, na jednym dzidzia była w położeniu podłużnym miednicowym,prawym, a na drugim w położeniu podłużnym główkowym lewym. To były 21tc i 24tc.
Bacha
2005-12-29
11:57:48
Email
aniu wtedy to ma jeszcze dużo miejsca do fikania koziołków. moje dziecię dopiero od 29 tyg się unormowało co do położenia, a i tak myślał lekarz, że jeszcze pofika sobie. no ale mamy 34 tydzień i jest główką w dół. nie wiem w którym tygodniu jest dziewczyna z postu głownego

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum