szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - groźny stres


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Goga66
2005-11-25
Email
Dziewczyny - mam to już za sobą ale rodziłam w czerwcu więc jeszcze dobrze pamiętam. Starajcie się nie stresować. Silny lub długotrwały stres jest groźny. Karmicie wtedy swojego maluszka hormonami stresu. Sama miałam jeden bardzo silny powód do nerwów i wyjątkowo wrednych szefów więc wiem jak to jest. Ale starajcie się oglądać komedie, miłe filmy rodzinne, czytać ciepłe książki typu "Ania z Zielonego wzgórza" pełne optymizmu i miłości. Słuchajcie przyjemnej muzyki nie szarpiącej nerwów maluszkowi, który w pewnym momencie już słyszy. Śpiewajcie mu, możecie delikatnie tańczyć kołysząc go w sobie. Pewnie to wszystko wiecie. Ale o tym na codzień się zapomina. Trzymajcie się ciepluchno, rodźcie lekko i cieszcie się z dzieci bez względu na to, jakie będą. Buziaczki

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum