szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - SZUKAM GINA DOBREGO I MILEGO


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
andzia
2005-02-01
Email
Pomozcie mi!potrzebuje namiarow na dobrego gin w wawie!Musi byc mily tolerancyjny i napewno nie rasista!Najwazniejsze musi znac sie na profesii i pomagac mi i dzidzi.napiszcie cos
sylwetka
2005-02-01
17:02:29
Email
Andzia, spokojnie. Będzie dobrze. Ja chodziłam do przychodni na Dąbrowszczaków na Pradze Północ i spokojnie mogę Ci polecić Panią Elżbietę Jóźwiak. Gdybym się nie wyprowadziła z Wawy, to z ufnością poddałabym się jej opiece. Niestety nie mam do niej namiarów, tj. ani nr telefonu ani nawet nie wiem czy przyjmuje prywatnie. Ale tego można się dowiedzieć dzwoniąc do przychodni. Trzymaj się i bądź dzielna :-)
anya
2005-02-09
20:31:26
Email
Szczerze polecam dr Wójtowicza ,nie przyjmuje on co prawda w wawie ale pod wawa w komorowie ul brzozowa11 , jest naprawde swietnym specjalista ...polecam
happymagda
2006-10-09
14:24:23
Email
giwaździsta 5 b dr. Zająć bardzo miły i śmieszny przyjazny niestety troszkę drogi ale polecam bardzo

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum