szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - tetno plodu a plec


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
cyganka
2005-11-22
Email
Hej Czy ktos sie moze orientuje na temat wysokosci tetna plodu a plci? Gdzies wyczytalam i nie moge znalezc tej info. ze np. jak jest dziewczynka to tetno jest wysokie powyzej 150? a moze na odwrot jak jest chlopak to jest wysokie. Pozdrawiam Monika
Karolcia
2005-11-22
16:12:47
Email
Ponoć jak jest tętno powyżej 150 to to jest dziewczynka , a jak poniżej to chłopeczek.No ale ja tam w to zabardzo nie wierze bo mój maluszek to cały czas ma 150-160 no a okazao się , że będzie chłoptaś(:(:(: No i jeszcze się mówi , że jak mały ruchliwy to będzie chłopak bo dziewczynki ponoć są bardzo spokojne(: To akurat w moim przypadku się potwierdziło(:(:Bo jest strasznie ruchliwy i to cały dzień no i w nocy też(: POZDRAWIAM
emcia
2005-11-22
18:09:21
Email
Ja mam dziewczynkę i przez całą ciążę miałam tętno płodu 140. Teraz też jestem w ciąży podobno chłopiec i również mam 140. Pozdrawiam
Cyganka
2005-11-22
19:55:11
Email
Dzieki Chcialam przewidziec plec bo dzisiaj slyszalam tetno mojego maluszka. Ale widze ze nie jest niezawodny sposob. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum