szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - DZIEN MASAKRA!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
andzia
2005-02-01
Email
Witam! Mam kolejny problem dzis rano przezylam koszmar!!Tak naprawde zaczelo sie wczoraj w nocy bole brzucha.Dzis rano z bolu nie moglam usiedziec parlo mnie na odbyt i jakos dziwnie rozrywalo brzuch.Aga z forum powiedziala ze tak miala jak rodzila wiec ja telefon i do gina!BLA BLA boli mnie tu i tu gin chyba mial zly dzien zapytal"czy jest pani pewna ze to dolegliwosci ginekologiczne" myslalam ze sie zapale ze zlosci ustalil wizyte 3,5 godzi pozniej na 14 Konsultacja z Aga i telef do kolezanki wyjechalam do innego gina. Tamten po wlozeniu mi reki i kritkiej rozmowie stwierdzil wczesne bole porodowe. Stwierdzil ze powinnam do szpitala ale on nie lubi szpitali wiec mnie tam nie wysle narazie mam brac Fenoterol i Isoptin najpierw co dwie godziny pozniej co 6 jesli po dwoch pierwszych tabl nie przejdzie mam jechac do szpitala. Ok wiec biore wzielam jedna tragedia cala sie trzese troszek bole uslaty ale czuje sie jak jakas nacpana trzesa mi sie rece szczeka poce sie goroco mi serce wali. Gin mowil ze tak ma byc ale ile ja to mam brac i czy to jest bezpieczne dla dzidzi i dla mnie czuje sie fatalnie!!?Moze lepszy ten szpital-bezpieczniejszy?!!Czy ktoras z was moze poradzic mi dobtego gina w wawie?!!Nie wiem co mam zrobic tego swojego juz nie chce za brdzo widziec zostalam bez lekarza z jakimis dziwnymi lekami!!
Aska
2005-02-02
09:04:04
Email
Andzia, jak Cię uspokoić...będzie dobrze...nie martw się...ja poleciłabym Ci dobrą ginekolog (moją) ale niestety jestem z Jaworzna Ty (chyba) z Warszawy, szkoda...ale trzymaj się...powodzenia!
Isia
2005-02-02
09:08:16
Email
Andzia, tylko spokojnie! Wiem, że to nie jest łatwe, ale spróbuj się uspokoić. Pomyśl, co mogłoby Cię uspokoić i zrób to. Jeśli uważasz, że szpital byłby dobrym rozwiązaniem, to jedź tam! Przyszłe matki maja intuicję...
Jagoda
2005-02-02
09:54:24
Email
Ja bym poszła do szpitala. Prywatnie raczej wszyscy przyjmują po południu i niewiele więcej Ci pomogą. Przy zagrażającym porodzie przedwczesnym powinni Cię przyjąć na Karowej, jak nie- Instytut Matki i Dziecka albo szp. Orłowskiego na Czerniakowskiej.
andzia
2005-02-02
20:18:48
Email
Hej bylam u kilku leklarzy biore ten fenoterol i czuje sie jak nacpana.Ale dzis u fajnego gina bylam i on mnie bedzie prowadzil. POSTANOWILAM.Dostalam skierowanie do szpitala i jutro tam pojde nic strasznego sie nie dzieje ale chca mnie obserwowac zeby odstawic te "psychotropy". Zobaczymy ide na Inflancka moze ktoras z was tam byla?albo wie cos na temat opieki tam?
anya
2005-02-09
20:49:40
Email
wlasnie na iflanckiej pracuje dr wojtowicz ,ktorego polecalam ...jesli chodzi o sam szpital jest jak najbardziej ok lezalam tam na patologii 3 razy w 1 ciazy ...cudowna opieka mily personel ....pozdrawiam anya
andzia
2005-02-13
15:21:41
Email
Niedawno wyszlam ze szpitala.Lezalam na patologii jestem zadowolona mila profesjonalna obsluga male sale mily personel wszystko ok Jak ktoras ma zamiar rodzic w wawie niech obejzy ten szpital

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum