szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - badania


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
cyganka
2005-11-20
Email
Witam Jestem w 14 t.c. i zastanawia mnie jak czesto nalezy robic badania w ciazy. Ja robilam tylko raz i nic mi gin nie mowi o nastepnych.
renya
2005-11-21
08:33:55
Email
Witaj! Nie wiem ile powinno być "przepisowo", ale ja robiłam kontrolne badania w laboratorium co 2-3 miesiące (wliczam w to również badanie krzywej cukrowej). Czyli w sumie 4 razy. Jeśli coś Cię niepokoi to najlepiej porozmawiaj ze swoim lekarzem prowadzącym ciążę - może on nie widzi jeszcze potrzeby (do końca ciąży masz kawałek ;)). Jeśli dobrze się czujesz to nie martw się na zapas. Pozdrawiam serdecznie

olufal
2005-11-21
09:38:42
Email
Pod tym linkiem masz wszystko napisane. http://www.bajbus.pl/index.phtml?ids=ciaza&kat=dl9mies&tmt=kalbad Pozdrawiam Ola
Cyganka
2005-11-22
14:50:50
Email
Dzieki dzieczyny, oczywiscie wszystko wypytalam mojej gin i oczywiscie martwilam sie na zapas. A tak w ogole to slyszalam dzisiaj bicie sreduszka dzidzi po raz pierwszy :) Niesamowite.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum